Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

20.06.2014 10:57

Привітання голів районної ради та районної державної адміністрації з Днем Конституції України! |  День для святкування

Шановні міський, сільські голови!

Від імені Хотинської районної ради та Хотинської районної державної адміністрації вітаємо Вас, очолювані Вами колективи, депутатські корпуси та всіх жителів територіальних громад з визначним державним святом –

Днем Конституції України!

   Основний Закон нашої держави самим фактом свого прийняття дав початок новому етапу в історії України.

 Конституція, прийнята 28 червня 1996 року, заклала основи побудови правової держави. Українські громадяни отримали свою Конституцію, яка гарантувала їм права та свободи, наблизила нас до країн із розвинутою демократією та остаточно закріпила незалежність нової держави.

За роки, які минули з дня ухвалення Конституції, країна переживала і кризи, і підйоми, втрати і здобутки, а головний Закон - серйозні випробування.

 Сутність Конституції України полягає у тому, щоб кожна людина відчула реальну опіку держави через практичне втілення конституційних положень. Потрібно повсякчас пам'ятати, що держава - це ми з вами. Успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами і свободами, а й належним чином виконуватиме свої обов'язки.

Нехай же в день національного свята - Дня Конституції - в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон.

Прийміть побажання міцного здоров'я, родинної злагоди, особистого щастя й достатку та миру.

  Зі святом Вас!

Голова районної ради Тетяна Кравецька                        Голова районної державної адміністрації Володимир Стратейчук

Tеми