Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

28.05.2014 10:40

Головне управління статистики у Чернівецькій області повідомляє |  Статистика

Стан умов праці на підприємствах

основних видів економічної діяльності

у Хотинському районі

 

 

На підприємствах промисловості, сільського господарства, транспорту, зв’язку та будівництва, а також їхніх відокремлених підрозділах (із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) на кінець 2013р. в умовах, що не відповідають санітарно-гігієнічним нормам в області працювало 3,6 тис. осіб або 11,5% облікової кількості штатних працівників.

У Хотинському районі в таких умовах працювало 15,2% працівників району. Під впливом перевищення гранично допустимої рівня робочої пози працювало 8,3% облікової кількості штатних працівників, напруженості
праці – 7,8%, концентрації шкідливих хімічних речовин – 5,6%, температури зовнішнього повітря або атмосферного тиску – 1,7%. Працюючим у таких умовах було встановлено: доплати за умови праці (13,5% облікової кількості штатних працівників), додаткові відпустки згідно зі Списком 1 (13,2%) та додаткові відпустки передбачені колективним договором (4,9%), за роботу зі шкідливими умовами праці безкоштовно надавалося молоко або інші рівноцінні продукти харчування (2,5%).

 


 

Стан незавершених будівель та споруд

у Хотинському районі на 1 січня 2014 року

 

 

Станом на 1 січня 2014 року у стадії незавершеного будівництва у Хотинському районі знаходилось 10 будівель, з них у стадії будівництва було 3 об’єкти, призупинено будівництво 7 об’єктів. Всі будівлі нежитлові, з них 8 – це будівлі для публічних виступів, закладів освітнього, медичного та оздоровчого призначення.

Інженерних споруд в стадії незавершеного будівництва на території району не було.

 


 

Будівництво житла та об’єктів

соціальної сфери у Хотинському районі

за січень-березень 2014 року

 

За січень–березень п.р.за рахунок будівництва нових житлових будинків та розширення існуючого житлового фонду в районі прийнято в експлуатацію 1029 м2 загальної площі житла, що у 1,5 раза більше ніж у січні–березні 2013р. Все житло введено в експлуатацію індивідуальними забудовниками.

Частка прийнятого в районі житла становила 1,8% від загальнообласного показника.

         У січні–березні п.р. у районі об’єкти соціальної сфери, крім житла, в експлуатацію не приймались.

 


Туристична діяльність

в Хотинському районі у 2013 році

 

Упродовж 2013 року в області діяв 121 суб’єкт туристичної діяльності, в Хотинському районі – 2. Із загальної кількості туристичних підприємств району 1 – туроператор та 1 – турагент.

Послугами туристичних організацій Хотинського району скористалися 51 особа (усі громадяни України). Було продано 31 путівку на загальну вартість 112,2 тис.грн. Діти і підлітки становили 11,8% від загальної кількості туристів.

Вітчизняні туристи за сприяння туристичних організацій виїжджали в       5 країн світу. Найбільше наших туристів відвідало Болгарію (17 осіб) та Туреччину (5 осіб).

Поїздками туристів–громадян України в межах держави було охоплено 20 особи, або 39,2% від загальної кількості обслугованих туристів.

Метою для подорожі 51 туриста району в 2013 році становило дозвілля і відпочинок.

 

  • Автор:Головне управління статистики у Чернівецькій області

Tеми