Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

02.11.2011 08:21

Перше організаційне засідання робочої групи з розробки та впровадження Стратегічного плану підвищення конкурентоспроможності туристичної сфери Буковинсько-Подільського регіону |  Туризм

В рамках проекту «Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність», що реалізується за підтримки агентства США з міжнародного розвитку відбулося перше організаційне засідання робочої групи з розробки та впровадження Стратегічного плану підвищення конкурентоспроможності туристичної сфери Буковинсько-Подільського регіону, яку презентувала Марія Порчук – консультант проекту.

Участь у засіданні робочої групи взяли голова районної ради Дмитро Руденко та голова районної державної адміністрації Юрій Юзва, представники туристичної та готельної галузі району, Державного історико-архітектурного заповідника «Хотинська фортеця», Національного природного парку «Хотинський».

Метою розробки та реалізації Стратегічного плану є активізація інвестиційних процесів, розширення потенційних джерел інвестування та забезпечення прозорості інвестиційної діяльності, підвищення туристичної привабливості Хотинського району.

Однією з складових впровадження проекту є проведення інформаційної кампанії, яка має метою формування позитивного туристичного іміджу району. Для потенційних інвесторів розроблено профіль громади району, який містить інформаційні матеріали, щодо потенціалу економіки, стану соціальної інфраструктури, навколишнього серидовиша Хотинщини тощо.

Tеми