Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

30.08.2011 12:53

Хотинська фортеця знову виборює місце серед 7 чудес України |  Туризм

22.08.2011 в м. Києві відбулося нагородження фіналістів загальнонаціональної акції «7 чудес України: замки, фортеці палаци». Дана акція проходить за підтримки Фонда Миколи Томенка «Рідна країна». Звання кращих виборюють фортифікаційні та замково-палацові комплекси України. За результати регіональних презентацій та опитування 100 експертів у галузі туризму, архітектури, історії і культури, визначено 21-го фіналіста акції. До їх числа увійшло 7 замків, 7 фортець, 7 палаців.

У номінації «фортеці» право називатись найкращою змагається Хотинська фортеця. Серед конкурентів – Кам’янець-Подільська, Чигиринська, Київська, Аккерманська, Меджибіжська та Генуезька фортеці.

Остаточних переможців акції буде визначено шляхом експертного опитування та інтернет-голосування. Голосування відбувається з 22.08.2011 по 01.12.2011 на сайті www.7chudes.in.ua.

«Входження Хотинської фортеці до числа 21 фіналіста акції не випадкове – оскільки фортеця 2007 року стала одним і з 7 чудес України. Це ще раз підтверджує, що про Хотинську фортецю знають не тільки в області, а й далеко за її межами. Участь у подібних акціях позитивно впливає на імідж Буковини та Хотинщини, сприяє розвитку туристичної галузі регіону». – відзначив директор Державного історико-архітектурного заповідника «Хотинська фортеця» Любомир Михайлина.


Голосуйте та допоможіть Хотинській фортеці увійти до фіналу!

  • Автор:Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату районної державної адміністрації

Tеми