Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

16.09.2020 11:32

Рятувальники попереджають про небезпеку пожеж в екосистемах |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє
Рятувальники попереджають про небезпеку пожеж в екосистемах В осінній період частішають випадки пожеж на відкритих територіях. У першу чергу, це зумовлюється тим, що громадяни, впорядковуючи свої земельні ділянки, спалюють листя чи суху траву. Самовільне й неконтрольоване спалювання сухостою приховує у собі велику небезпеку, а ліквідація таких пожеж для пожежно-рятувальних підрозділів складає чимало труднощів, пов’язаних із швидким поширенням вогню на велику площу.


04.09.2020 10:41

До бюджету Пенсійного фонду в Чернівецькій області надійшло власних доходів на 30,6 млн. грн більше, ніж торік |  Повідомлення Пенсійного фонду
До бюджету Пенсійного фонду в Чернівецькій області надійшло власних доходів на 30,6 млн. грн більше, ніж торік

Завдяки тісній співпраці Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області з органами влади, місцевого самоврядування, Головним управлінням ДПС в Чернівецькій області, Управлінням Держпраці в Чернівецькій області та з територіальними органами Державної виконавчої служби за січень - серпень 2020 року до бюджету Фонду в області надійшло 1881,0 млн. грн власних доходів, що на 30,6 млн. грн (1,7%) більше, ніж за минулий рік.
Усі мобілізовані кошти спрямовані на пенсійні виплати буковинцям.

Пресслужба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області01.09.2020 08:34

З днем народження! |  Вітаємо!
З днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – депутата Домбровського Олександра Степановича, члена постійної комісії з питань регуляторної політики, приватизації, управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та міста району, приватного підприємця - з нагоди ювілейного Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та праці, громадській роботі та депутатській діяльності на благо громади!


01.09.2020 08:29

Вітання із початком нового навчального року та Днем знань! |  Вітаємо!
Вітання із початком нового навчального року та Днем знань! Вітання із початком нового навчального року та Днем знань!


25.08.2020 14:24

Нарада щодо погодження переліку комунального майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Хотинського району з метою його подальшої передачі до комунальної власності Хотинської об’єднаної територіальної громади |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Нарада щодо погодження переліку комунального майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Хотинського району з метою його подальшої передачі до комунальної власності Хотинської об’єднаної територіальної громади 25 серпня 2020 року голова районної ради Тетяна Бринь провела нараду за участю першого заступника Хотинського міського голови Андрія Дранчука, начальника фінансового управління Хотинської районної державної адміністрації Марії Усатої, начальника фінансового відділу Хотинської міської ради Данила Білецького щодо погодження переліку комунального майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Хотинського району з метою його подальшої передачі до комунальної власності Хотинської об’єднаної територіальної громади


19.08.2020 10:33

Зі святом! |  Вітаємо!
Зі святом! 19 серпня святкують Преображення Господнє та Другий, Яблучний Спас. У це свято прийнято святити яблука, пригощати ними друзів та близьких, а також вітати один одного з Яблучним Спасом.19.08.2020 10:31

зустріч з трудовим колективом комунального закладу «Хотинський районний будинок народної творчості та дозвілля» Хотинської районної ради  |  Діяльність органів місцевого самоврядування
зустріч з трудовим колективом комунального закладу «Хотинський районний будинок народної творчості та дозвілля» Хотинської районної ради 19 серпня 2020 року відбулась зустріч голови Хотинської районної ради Бринь Тетяни Іванівни, начальника фінансового управління Хотинської районної державної адміністрації Усатої Марії Дмитрівни з трудовим колективом комунального закладу «Хотинський районний будинок народної творчості та дозвілля» Хотинської районної ради щодо подальшої діяльності та фінансування комунального закладу.


17.08.2020 08:52

З днем народження!  |  Вітаємо!
З днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – депутата Фостія Віктора Дмитровича, члена постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, агропромислового розвитку, земельних відносин та природокористування - з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та праці, громадській роботі та депутатській діяльності на благо громади!


16.08.2020 11:27

З днем народження! |  Вітаємо!
З днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – депутата Допіряка Володимира Васильовича, члена постійної комісії з питань регуляторної політики, приватизації, управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та міста району, голову правління ФГ «Пан-індик» - з нагоди ювілейного Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та праці, громадській роботі та депутатській діяльності на благо громади!


16.08.2020 11:26

З днем народження! |  Вітаємо!
З днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – депутата Юзька Віктора Володимировича, члена постійної комісії з питань регуляторної політики, приватизації, управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та міста району, лікаря-ортопеда-травматолога КНП «Хотинська районна лікарня» - з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та праці, громадській роботі та депутатській діяльності на благо громади!


14.08.2020 12:32

Засідання комісії з питань, пов’язаних із наданням одноразової грошової допомоги малозабезпеченим верствам населення району |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Засідання комісії з питань, пов’язаних із наданням одноразової грошової допомоги малозабезпеченим верствам населення району 14 серпня 2020 року, під керівництвом голови районної ради Тетяни Бринь, відбулося засідання комісії з питань, пов’язаних із наданням одноразової грошової допомоги малозабезпеченим верствам населення району
Комісією розглянуто 66 заяв від громадян району, які звернулись за допомогою та стосувались соціального захисту населення, а саме надання матеріальної допомоги на лікування, з яких 6 заяв від учасників АТО/ООС.
За результатами розглянутих справ, комісія ухвалила рішення, надати матеріальну допомогу громадянам та сім’ям, які цього потребують першочергово та невідкладно, на суму: 61,500 тис. грн. з програми «Турбота». Заяви громадян задоволені в межах фінансових можливостей.13.08.2020 11:23

про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні з умовами об’єкта малої приватизації |  Повідомлення
Інформаційне повідомлення
Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні з умовами об’єкта малої приватизації - об’єкта незавершеного будівництва – дитячої установи (вул.В.Яцюка, с. Анадоли, Хотинського району, Чернівецької області)”.


11.08.2020 16:10

Нарада |  Діяльність органів місцевого самоврядування
11.08.2020 року відбулася нарада голови Хотинської районної ради Тетяни Бринь з завідувачем сектору культури районної державної адміністрації Юрієм Марком, в.о. начальника відділу освіти районної державної адміністрації Ольгою Варвус, начальником фінансового управління районної державної адміністрації Марією Усатою щодо фінансування та подальшої діяльності комунальних закладів культури та спорту районної ради.


11.08.2020 16:04

Нарада  |  Діяльність органів місцевого самоврядування
11.08.2020 року відбулася нарада голови Хотинської районної ради Тетяни Бринь з першим заступником голови Хотинської міської ради Андрієм Дранчуком щодо погодження переліку передачі комунального нерухомого майна районної ради до комунальної власності Хотинської міської об’єднаної територіальної громади.


10.08.2020 10:30

День народження Героя |  Пам'ятаємо
День народження Героя 10 серпня 1987 року в селі Атаки народився Гарбуз Олександр Валентинович - захисник України, захищав українську землю на Сході країни у лавах 25-ї окремої повітряно-десантної бригади Збройних сил України.
Герой добровільно пішов служити народу України, з першим призивом. Неодноразово попадав під артилерійське бомбардування, але дивом залишався живим.
22 січня 2015 року Хотинщину облетіла чорна звістка – на Сході країни у бою поблизу міста Авдіївка, у районі аеропорту міста Донецьк, Олександр загинув.
Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
Він залишиться у наших серцях і пам’яті. Адже герої не вмирають! Вони повертаються ангелами і оберігають своїх друзів і рідних.Tеми