Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

18.07.2019 16:02

Урочисте відкриття оновленої Колінковецької амбулаторії загальної практики-сімейної медицини Хотинського Центру ПМД. |  Життя територіальних громад
Урочисте відкриття оновленої Колінковецької амбулаторії загальної практики-сімейної медицини Хотинського Центру ПМД. Сьогодні, 18 липня, в селі Колінківці відбулося урочисте відкриття оновленої Колінковецької амбулаторії загальної практики-сімейної медицини Хотинського Центру ПМД.
Близько 5200 тисяч мешканців с. Колінківців отримали нову капітально відремонтовану амбулаторію загальної практики сімейної медицини.


16.07.2019 17:12

В лісовому масиві неподалік Бочківців знайдено артснаряд |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє
В лісовому масиві неподалік Бочківців знайдено артснаряд 15 липня в лісовому масиві неподалік села Бочківці місцевий мешканець виявив підозрілий предмет, що за зовнішнім виглядом міг належати до вибухонебезпечних. Про небезпечну знахідку чоловік одразу ж повідомив рятувальників. Фахівці групи піротехнічних робіт Управління ДСНС України у Чернівецькій області, прибувши за викликом, встановили, що знахідкою є 1 артилерійський снаряд калібру 76 мм часів I Світової війни.


15.07.2019 11:11

ПАМ’ЯТКА з питань пожежної та техногенної безпеки на виборчій дільниці  |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє
ПАМ’ЯТКА з питань пожежної та техногенної безпеки на виборчій дільниці
ПАМ’ЯТКА з питань пожежної та техногенної безпеки на виборчій дільниці12.07.2019 11:10

ХХХ спартакіада серед людей з обмеженими фізичними можливостями  |  Спортивні події
ХХХ спартакіада серед людей з обмеженими фізичними можливостями Кожного року вже традиційно у Хотинському районі проводиться спартакіада для людей з особливими потребами, котрі охоче беруть участь у змаганнях, проявляючи свою небайдужість і бажання бути суспільно активними.


09.07.2019 10:03

З днем народження! |  Вітаємо!
З днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – Мацкуляка Івана Михайловича, депутата районної ради багатьох скликань, голову постійної комісії з питань економіки, бюджету, фінансів та інвестицій, начальника відділу соціально-економічного розвитку та інфраструктури Хотинської районної державної адміністрації - з нагоди 60-річчя від Дня народження!
Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та праці, громадській роботі та депутатській діяльності на благо громади!


07.07.2019 23:53

З днем народження! |  Вітаємо!
З днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – депутата Заянчуковського Івана Семеновича, члена постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, агропромислового розвитку, земельних відносин та природокористування, директора ТзОВ "Дністер" - з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та праці, громадській роботі та депутатській діяльності на благо громади!


01.07.2019 12:44

Збереження врожаю від вогню |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє
Збереження врожаю від вогню Для того, щоб жнивна кампанія пройшла без втрат, рятувальники Хотинщини перевіряють дотримання аграріями протипожежних заходів в місцях збирання, переробки та зберігання зернових. Як правило, основними причинами виникнення пожеж на хлібних ланах є необережне поводження з вогнем, навмисне випалювання стерні, а також порушення правил експлуатації машин та агрегатів.
Тож, з метою попередження виникнення пожеж та загорянь на хлібних масивах, з початком жнив проводиться інформаційно-профілактична робота, спрямована на забезпечення належного стану пожежної безпеки на сільгосппідприємствах.
Рятувальники звертаються до громадян та наголошують!
У період збирання врожаю категорично забороняється:
- палити біля хлібних масивів;
- розкладати багаття на полях та поблизу них;
- спалювати стерню, післяжнивні залишки;
- полювати неподалік ланів;
- допускати проїзд чи стоянку техніки, окрім спеціально обладнаної, ближче, ніж за 100 м від хлібних масивів;
- дорослі повинні нагадати дітям про правила пожежної безпеки та подбати, щоб вони не бавилися з вогнем поблизу сільгоспугідь;
- зернозбиральна техніка має виходити в поле справною та повинна бути обладнаною первинними засобами пожежогасіння. Зокрема, вогнегасниками, лопатами та мітлами-хлопушками;
- обов'язкова наявність іскрогасників на тракторах.
Пам’ятайте, що дотримання всіх вимог – це гарантія збереження врожаю від пожежі!


27.06.2019 14:42

З днем народження! |  Вітаємо!
З днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – депутата Левка Василя Степановича, члена постійної комісії з питань економіки, бюджету, фінансів та інвестицій - з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та праці, громадській роботі та депутатській діяльності на благо громади!


27.06.2019 14:31

Вітання з Днем молоді |  Вітаємо!
Вітання з Днем молоді Прийміть щирі вітання зі святом. У житті немає пори прекраснішої, ніж молодість. Це час становлення, вибору професійного шляху, планування майбутнього.


27.06.2019 14:29

Вітання з нагоди державного свята Дня Конституції України! |  Вітаємо!
Вітання з нагоди державного свята Дня Конституції України! 23 роки тому відбулася значима історична подія: була прийнята Конституція Незалежної України. Відтоді та до сьогодення 28 червня вписане у календар червоними літерами, адже – це день народження Основного Закону держави.


27.06.2019 14:27

Відзначення Дня Конституції України |  Святкові заходи
Відзначення Дня Конституції України Урочистості з нагоди святкування 23–ї річниці Конституції України пройшли в районному будинку творчості та дозвілля. Участь в заході взяли представники трудових колективів підприємств, установ, організацій та громадськість міста.


22.06.2019 13:34

Привітання з Днем державної служби України |  Вітаємо!
Привітання з Днем державної служби України Щорічно 23 червня в Україні відзначають День державної служби України. Це професійне свято було засновано в 2003 році Указом Президента №291/2003.


21.06.2019 11:45

З днем народження! |  Вітаємо!
З днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – депутата Мельничука Юрія Андрійовича, члена постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності та соціального захисту, приватного підприємця - з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та праці, громадській роботі та депутатській діяльності на благо громади!


21.06.2019 11:34

День скорботи і вшанування пам'яті і жертв війни в Україні |  Пам'ятаємо
Заступник голови Хотинської районної ради Андрій Коломеєць взяв участь у відзначенні Дня скорботи і вшанування пам'яті і жертв війни в Україні.


18.06.2019 16:38

засідання Організаційного комітету з підготовки та відзначення у Хотинському районі 23-ї річниці Конституції України |  Діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади
Відбулось засідання Організаційного комітету з підготовки та відзначення у Хотинському районі 23-ї річниці Конституції України, який провели голова районної ради Тетяна Бринь та заступник голови районної державної адміністрації Світлана Брус.


Tеми