Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

17.01.2020 18:00

В пам’ять Кушніра Юрія Івановича |  Герої не вмирають
В пам’ять Кушніра Юрія Івановича ХОТИНЩИНА ПАМ'ЯТАЄ: Цього дня, шість років тому, перестало битися серця мужнього захисника України, учасника АТО, "Кіборга", нашого земляка, жителя села Каплівка - Кушніра Юрія Івановича.
Юрій – професійний військовий, який брав участь у миротворчій місії в Африці, а із початком бойових дій на сході України, пішов боронити рідну землю. Його життя обірвалося надто рано – він загинув від важкого поранення під час найпекельніших боїв у Донецькому аеропорту.16.01.2020 16:04

16 січня Україна вшановує пам'ять кіборгів - захисників Донецького аеропорту |  Герої не вмирають
16 січня Україна вшановує пам Цими днями 5 років тому тривало запекле протистояння українських воїнів з російським агресором у Донецькому аеропорту. «Кіборги» вистояли, не вистояв бетон…
16 січня Україна вшановує пам'ять кіборгів - захисників Донецького аеропорту.
Оборона терміналів аеропорту тривала 242 дні.
Бої за Донецький аеропорт стали символом незламності та бойового духу українського війська.
Серед захисників аеропорту були й військовослужбовці Хотинщини - Юрій Кушнір із Каплівки та Олександр Боднарюк з Анадол, які загинули смертю Героїв.
Вічна пам’ять усім, хто віддав життя за Україну…


13.01.2020 16:39

Безпека під час Водохреща |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє
Безпека під час Водохреща 19 січня відзначатимуть останнє різдвяне свято – Водохреща. Як показує досвід, з року в рік кількість бажаючих тільки зростає, а отже й небезпека може чатувати на кожного. Тому Хотинський районний сектор Державної служби України з надзвичайних ситуацій попереджає громадян щодо дотримання правил безпечного поводження на воді.


11.01.2020 13:00

З днем Народження! |  Вітаємо!
З днем Народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – депутата Пасічника Юрія Анатолійовича, члена постійної комісії з питань контролю за виконанням рішень ради та делегованих радою повноважень, головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Хотинська районна лікарня» Хотинської районної ради – з нагоди Дня народження!
Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та праці, громадській роботі та депутатській діяльності на благо громади!


10.01.2020 14:59

Засідання ХLІ сесії Хотинської районної ради VІІ скликання |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Засідання ХLІ сесії Хотинської районної ради VІІ скликання Сьогодні, 10 січня 2020 року, під головуванням голови районної ради Тетяни Бринь відбулось засідання ХLI сесії Хотинської районної ради VІІ скликання. На сесію прибули 27 депутатів районної ради з 36.
У ході пленарного засідання було розглянуто 11 питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради.10.01.2020 09:37

Обігріваючи житло взимку подбайте про пожежну безпеку! |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє
Обігріваючи житло взимку подбайте про пожежну безпеку! У зимову пору стрімко зростає кількість пожеж, загибель та травмування людей через необережне поводження з пічним опаленням, газовими приладами та обігрівачами. Основними причинами пожеж залишаються порушення правил експлуатації пічного опалення та електрообігрівальних приладів. Трагічні випадки частіше виникають там, де діти залишаються самі, без нагляду дорослих в закритих квартирах, будинках, де опалюються печі або ввімкнені в електромережу електропобутові прилади.


06.01.2020 19:07

З днем Народження! |  Вітаємо!
З днем Народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – Грозинецького сільського голову Гавриша Василя Івановича з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та плідній праці на благо громади!


03.01.2020 09:00

З Днем народження! |  Вітаємо!
З Днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – депутата Максимчука Василя Миколайовича, голову постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності та соціального захисту – з нагоди Дня народження!
Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та праці, громадській роботі та депутатській діяльності на благо громади!


02.01.2020 09:43

З Днем народження! |  Вітаємо!
З Днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – депутата Безверхнього Олександра Афанасійовича, члена постійної комісії з питань регуляторної політики, приватизації, управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та міста району – з нагоди Дня народження!
Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та праці, громадській роботі та депутатській діяльності на благо громади!02.01.2020 09:39

З Днем народження! |  Вітаємо!
З Днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – Зарожанського сільського голову Паура Миколу Ярославовича з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та плідній праці на благо громади!


29.12.2019 12:27

З днем народження! |  Вітаємо!
З днем народження! Депутатський корпус, виконавчий апарат Хотинської районної ради щиро вітають свого колегу – Хотинського міського голову Головльова Миколу Олексійовича з нагоди Дня народження! Бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я, щастя, Божих благословень, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків в житті та плідній праці на благо громади!


28.12.2019 11:32

Вітання з Новим роком!  |  Вітаємо!
Вітання з Новим роком!
Шановні жителі Хотинщини, від щирого серця вітаю Вас із Новим роком!
Зовсім скоро 2019 рік стане історією, а новий 2020 рік вступить у свої права. Новий рік – це завжди надія на оновлення і зміни, це завжди очікування чудес та святкове піднесення. Бажаю, щоб 2020 Новий рік для нас сповнився добрими справами, яскравими подіями, позитивними емоціями та новими здобутками, щоб ми могли розділити радісні моменти з близькими людьми.
Нехай Новий рік увійде у наші оселі з миром, достатком та процвітанням, а Господь благословить наші родини і нашу Україну!
З Новим 2020 роком!20.12.2019 13:23

Спільне засідання постійних комісій районної ради, засідання 40 сесії районної ради 7 скликання |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Сьгодні, 20 грудня, проведено спільне засідання постійних комісій районної ради за участю голови районної ради Бринь Т.І. та заступника голови районної ради Коломейця А.Я., на якому було розглянуто питання: про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Хотинського району на 2020 рік; про районний бюджет Хотинського району на 2020 рік; про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.


19.12.2019 10:35

Привітання до дня Святого Миколая Чудотворця |  Вітаємо!
Привітання до дня Святого Миколая Чудотворця Шановні дорослі, дорогі діти!
Щиро вітаю вас зі світлим і радісним святом –
днем Святого Миколая Чудотворця!

Сьогодні, всі християни відзначають одне з найрадісніших та найочікуваніших свят нашої малечі – день Святого Миколая Чудотворця, яке приходить чарівною зимовою казкою на нашу благодатну землю перед новорічно-різдвяними святами.16.12.2019 09:13

вітання із професійним святом − Днем працівників суду! |  Вітаємо!
вітання із професійним святом − Днем працівників суду! Шановні судді та працівники судових установ!
Прийміть щирі вітання із професійним святом − Днем працівників суду!


Tеми