Територіальні громади Чернівецької області

 • вхід на портал
 • реєстрація

Герцаївський район

Новини району ( Урочисті заходи )

25.04.2019 12:44

Відбулися урочисті заходи з нагоди 33 річниці з дня Чорнобильської катастрофи
Відбулися урочисті заходи з нагоди 33 річниці з дня Чорнобильської катастрофи Сьогодні, 25 квітня 2019 року, відбулися урочисті заходи з нагоди 33 річниці з дня Чорнобильської катастрофи. З вітальним словом до присутніх звернулися голова Герцаївської РДА В.М.Ястремський та голова районної ради В.М.Чукля. Закінчилися урочистості святковим концертом.


21.08.2015 16:15

Урочисті заходи з нагоди святкування Дня Державного Прапора України та 24-ї річниці незалежності України
Урочисті заходи з нагоди святкування Дня Державного Прапора України та 24-ї річниці незалежності України Сьогодні, 21 серпня, в районному Будинку дозвілля для дітей та молоді відбулися урочистості з нагоди святкування Дня Державного Прапора України та 24-ї річниці незалежності України. Урочистості були розпочаті Гімном України та внесенням Державного Прапора України військовослужбовцями прикордонної служби. З вітальними словами до присутніх звернулися напередодні найбільших державних свят перший заступник голови районної державної адміністрації Віорел Ботлунг, голова районної ради Петро Георгіу та Герцаївський міський голова Василь Скрипкару. Пам’ять бійців, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, вшанувано хвилиною мовчання. Кращим представникам Герцаївщини з нагоди 24-ї річниці незалежності було вручено спільні Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради. За проявлену відвагу, мужність, патріотизм та сміливість в боротьбі за вільну та незалежну Україну під час проведення антитерористичної операції на Сході України учасників АТО – мешканців району нагороджено Подяками та грошовими преміями. Крім цього, в ході урочистих заходів проводилася благодійна акція по збору коштів для учасників АТО, до якої мали змогу долучитися всі небайдужі мешканці Герцаївщини. Завершилися урочистості святковим концертом за участю працівників культури та аматорських творчих колективів і виконавців району.


06.07.2015 12:06

Урочисті заходи з находи святкування 440 років з дня першої письмової згадки про село Куликівка
Урочисті заходи з находи святкування 440 років з дня першої письмової згадки про село Куликівка 5 липня 2015 року у селі Куликівка відбулись урочисті заходи з находи святкування 440 років з дня першої письмової згадки про село Куликівка. Привітали жителів села Петро Георгіу –голова Герцаївської районної ради та Віорел Ястремський – голова Герцаївської районної державної адміністрації. Після урочистої частини відбувся святковий концерт.


15.02.2013 12:37

День вшанування учасників бойових дій в Афганістані.
14 лютого о 11 годині у приміщенні районного будинку культури відбулися заходи з нагодою Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав .Спільними Почесними грамотами були відзначені учасники бойових дій в Афганістані. До всіх присутніх звернулись голова районної ради І.М. Чорней та перший заступник голови районної державної адміністрації Є.Г. Матей .Присутні вшанували світлу пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Пам’ять про воїнів-інтернаціоналістів священна – і вона житиме вічно не лише в бронзі і граніті, а й передусім, у наших серцях.


22.01.2013 15:29

День соборності та свободи .
День Собо́рності та свободи — свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. 22 січня 2013 року о 11 годині у приміщенні районної державної адміністрації відбулися заходи присвячені Дню соборності та свободи України. До всіх присутніх з вітальним словом звернулись голова районної державної адміністрації В.К. Кришмару та голова районної ради І.М. Чорней


Tеми