Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Герцаївський район

Новини району ( Політика )

22.02.2014 12:41

Збори фракції "Партії Регіонів" в Герцаївському районі
21.02.2014 року у приміщенні районного Будинку культури відбулися збори фракції "Партії Регіонів" в Гецаївському районі. Основне питання зборів було: Прийняття рішення про саморозпуск "Партії Регіонів" в районній раді. Голова та заступники "Партії Регіонів", а саме В.Кришмару, І.Чорней, А.Цинтар вийшли із Партії Регіонів. Вважати членів "Партії Регіонів" позапартійними.


16.08.2012 16:53

Кандидат у народні депутати від Партії регіонів Г.Федоряк відвідував Герцаївській район
Кандидат у народні депутати від Партії регіонів Г.Федоряк відвідував Герцаївській район


14.11.2011 16:00

Президент України Віктор Янукович відвідав дитячий будинок у с. Молниця.
Президент України Віктор Янукович відвідав дитячий будинок у с. Молниця. Президент України Віктор Федорович Янукович 8 листопада 2011 року з робочим візітом відвідував Буковину. В рамках свого робочого візіту на Буковині Президент відвідувач монастир у с. Банченах та дитячий будинок у с. Молниця. Віктор Янукович взяв участь у відкритті будинку інвалідів при Свято-Вознесенському чоловічому монастирі у с. Банчени. Він подякував усім, хто долучився до його спорудження і окремо — настоятелю монастиря отцю Лонгіну. Президент передав будинку інвалідів ключі від мікроавтобуса, спеціально обладнаного для обслуговування людей з обмеженими фізичними можливостями. А у селі Молниця Віктор Янукович відвідав дитячий будинок «Багатодітна сім’я Михайла Жара» (настоятеля Банченського Свято-Вознесенського чоловічого монастиря отця Лонгіна). Там він поспілкувався з вихованцями закладу, передав дитячому будинку ключі від автобуса та подивився концерт, спеціально підготований дітьми і отримав від отця Лонгіна подарунок — ікону Божої матері.


28.03.2011 10:36

Збори депутатів всіх рівнів від Партії Регіонів у м. Київ.
23.03.2011 року у м. Київ відбулися збори депутатів всіх рівнів від Партії Регіонів . Від Герцаївського району виїхала делегація депутатів обласної та районної ради. Очолив делегацію голова районної ради та районної державної адміністрації Герцаївського району .


Tеми