Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Герцаївський район

Новини району ( Привітання )

18.06.2015 13:17

Привітання голови районної ради з Днем дільничного інспектора міліції .
Шановні дільничні інспектори Герцаївського району . Це свято і нове і давнє одночасно. У 1923 році, 18 червня, був підписаний наказ «Про затвердження Інструкції для районних спостерігачів міських відділів». Ця дата стала днем народження служби дільничних інспекторів . Але тільки у 2004 році наказом Міністерства внутрішніх справ України 18 червня офіційно визнано Днем дільничного інспектора міліції. Тож сьогодні прийміть найщиріші привітання з нагоди вашого професійного свята! Жоден напрямок роботи міліції не обходиться без дільничного інспектора, адже Вам доводиться працювати і по лінії ВДАІ, і по лінії карного розшуку, і забезпечувати охорону громадського порядку в районі. Водночас, саме Ви – ті працівники міліції, які найбільше наближені до людей, до їх проблем і тривог. Ви щодня спілкуєтесь з жителями нашого району і від Вас у значній мірі залежить стан правопорядку на дільницях, а саме в населених пунктах району . Переконаний , що Ваша мужня та самовіддана праця знаходить вдячність і довіру в серцях жителів Герцаївщини .. У цей святковий день зичу Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, спокою і достатку, мужності, витримки, високих професійних здобутків у справі забезпечення громадського миру та злагоди. З святом Вас.


01.09.2014 13:01

Привітання голови районної ради з Днем знань.
Привітання голови Герцаївської районної ради з Днем знань Дорогі школярі, шановні вчителі та викладачі! Щиро вітаю вас з Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів, а нашим дорогим першокласникам - ніколи не зупинятися на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна! Щиро дякую вам, дорогі наші вчителі, - ми завжди залишаємося вашими учнями! З повагою, голова Герцаївської районної ради П.П. Георгіу


22.08.2014 11:49

Привітання голови районної ради з нагоди Дня незалежності України.
Шановні мешканці Герцаївського району! З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України прийміть найсердечніше вітання і побажання . Від щирого серця й від усієї душі зичу здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України. Це свято навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувавши нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпили їх вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього! Сьогодні ми вшановуємо найбільше творіння української нації – незалежну і вільну Українську державу. Звичайно, кожне покоління має свою плату за незалежність. Хочу, щоб ми всі пам’ятали, що Україну будує кожен з нас, якою б мовою він не розмовляв, до якого б храму не ходив, яким би політичним поглядам не симпатизував. В усіх нас одна доля й одна Україна! Головне – бути єдиними Наша держава молода, але вона втілила в собі традиції древньої Київської Русі, віковічну боротьбу Українського народу за свободу і право бути господарем на власній землі. Патріотизм наших громадян , небайдужість й активна життєва позиція, чесна і наполеглива повсякденна праця – це запорука щасливого майбутнього наших сімей, родин, сіл та міста району та цілої України. З Днем Незалежності України! Слава Україні!


28.12.2012 10:20

Привітання голови районної ради І.М. Чорнея з Новорічними та Різдвяними святами
Дорогі земляки! Новорічні свята — особливі для кожного з нас. Так вже традиційно склалося, що у ці дні ми підбиваємо підсумки року минулого, аналізуємо перемоги та досягнення. У наших силах домогтися, щоб наступ¬ний рік став помітним кроком у напрямі поліпшення життя кожного з нас, до того, щоб у передноворічний час у людей були тільки святкові клопоти. Рік, що завершується, збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав нам можливість не лише вистояти, а й створити всі умови для подальшого розвитку. Новий рік - це яскраве, красиве, урочисте і веселе свято із зеленою ялинкою з різнокольоровими прикрасами, із щасливими дитячими обличчями, надіями і радістю кожної родини. Напередодні новорічних свят хочу побажати, щоб у кожну вашу оселю завітав Дід Мороз і виконав ваші найзаповітніші бажання. Настає 2013 рік — рік, у якому не існуватиме перешкод у вирішенні будь-яких питань, треба просто вірити у це. Тому я вам бажаю у Новому році впевненості у собі, здійснення мрій, взаємності і гармонійності у відносинах і, зви¬чайно, кохання. З Новим роком!!!


20.12.2012 16:51

Привітання голови районної ради з Днем енергетика
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Дня енергетика. Від вашого професіоналізму та сумління залежить стабільна робота економіки та якість побуту наших громадян. Адже щоденною працею ви вселяєте впевненість у тому, що у наших оселях буде світло, тепло і затишно. Час вимагає активного впровадження новітніх енергозберігаючих технологій та пристроїв, зміни психології споживачів енергетичної продукції. Сподіваємося, що ваші зусилля у цьому напрямку знайдуть розуміння і підтримку української громади. Ми вдячні енергетикам за сумлінну наполегливу працю задля розбудови національного енергоринку, зміцнення енергетичної могутності України. Щиро бажаємо вам, шановні енергетики, міцного здоров’я, щастя, добра, невичерпної життєвої наснаги та нових трудових здобутків.


20.12.2012 16:42

Привітання голови районної ради з нагоди Дня працівників міліції
Вітаю всіх працівників правоохоронних органів з професійним святом – Днем міліції України! Ви обрали собі нелегку, але почесну професію вартового Закону. На Вас покладено відповідальну і благородну місію – захищати життя і здоров’я людей, їхні права та свободи, інтереси держави і суспільства від протиправних посягань, боротися зі злочинністю, пильнувати мир та спокій у державі. Від усієї душі бажаю вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, благополуччя, щастя та успіхів у служінні Батьківщині!


04.10.2012 13:31

Привітання голови районної ради з Днем юриста .
Шановні юристи Приймить сердечні вітання з нагоди професійного свята - Дня юриста, яке об"єднує усіх , хто стоїть в обороні конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудови демократичної , правової Української держави- держави для людей . Бути юристом почесно і відповідально.


04.10.2012 13:15

Привітання голови районної ради з Днем працівників освіти .
Шановні працівники освіти День працівника освіти , можна сказати без перебільшення – це загальнонаціональне свято. У пам’яті кожного з нас одразу ж виникає образ улюбленого вчителя, який був порадником , другом , вихователем та прикладом у житті. Ви завоювали у нашому суспільстві заслужену пошану і вдячність , відкрили кожному з нас дорогу у велике життя, розкрили красу рідного краю, величезну його історію , навчили чесно жити і самовіддано працювати. Ваші серця завжди наповнені співчуттям , добротою і милою приємністю. Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять , вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв»язок часів, продовжуючись у своїх учнях. Низький Вам уклін за Вашу творчу, самовіддану працю , за вміння запалювати вогонь у дитячих серцях, за відданість професії, відповідальне ставлення до майбутнє покоління. Щиро зичу Вам доброго здоров»я , великого задоволення від плодів своєї праці, щоб Вас зігрівало тепло людської подяки за добрі справи, а учні завжди оточували увагою і турботою. Нехай Вас і Ваших дітей завжди об»єднає одна мета – зведення величезного храму науки, а життя виставляє лише найвищі оцінки.


13.06.2012 14:30

Привітання голови районної ради І.М.Чорнея з нагоди Дня медичного працівника .
З нагоди Вашого професійного свята -Дня медичного працівника приймить щирі вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров"я мешканців нашого району. Ваші талановиті руки дарують людям життя , вселяють віру у зцілення . Хай усе хороше зроблене з душею та натхненням повертається до Вас сторицею. Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю. Зі святом Вас! Щастя Вам і добра! Нехай клятва Гіпократа ніколи не буде обтяжливим обов"язком, а лише приємною місією!.


16.12.2011 09:20

Поздоровлення голови районної ради І.М. Чорнея з нагоди Дня працівників суду.
Шановні працівники суду З нагоди професійного свята — Дня працівників суду прийміть найщиріші привітання і побажання добра, міцного здоров’я, благополуччя і злагоди! Перетворення України в дійсно правову державу, в якій гарантується ефективне судочинство, справедливий розгляд справ незалежним, компетентним і неупередженим судом, можливе за умови плідної співпраці і розвитку конституційного партнерства Уряду із законодавчою і судовою гілками влади, впровадження європейських стандартів незалежності суддів. Саме тому в Україні найактуальнішим питанням є здійснення судової реформи з метою удосконалення системи судоустрою, створення функціонально та фактично незалежного правосуддя, забезпечення вільного доступу кожного громадянина до суду. Упевненний , що саме таким шляхом можна підвищити авторитет судової влади, забезпечити верховенство права, належний захист прав і свобод людини та інтересів держави. Бажаю всім суддям району , працівникам апарату суду професійної наснаги і нових досягнень. Щиро зичу міцного здоров’я, великого людського щастя Вам і Вашим родинам.


30.11.2011 13:36

Поздоровлення голови районної ради І.М. Чорнея з нагоди дня працівників прокуратури .
Шановні працівники прокуратури ! Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем працівників прокуратури! Встановлене Указом Президента України у 2000 році це свято підтверджує важливість функціонування інституту прокуратури на сучасному етапі розвитку України. Воно є проявом шани та поваги з боку держави до всіх, хто стоїть на сторожі конституційних прав та свобод громадян, виконує особливі функції, спрямовані на зміцнення державності й законності в країні.


17.11.2011 13:06

Поздоровлення голови районної ради І.М. Чорнея з нагоди Дня працівника сільського господарства.
Сердечно вітаємо Вас із професійним святом. Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!


06.10.2011 13:41

Поздоровлення з нагоди відзначення в районі Дня юриста .
Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста, яке об’єднує усіх, хто стоїть в обороні конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави – держави для людей.


04.10.2011 13:07

Привітання голови районної ради з Днем вчителя .
Шановні освітяни! Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю. Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях. Бажаємо Вам, дороги вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!


23.08.2011 15:26

Привітання голови районної ради З Днем Незалежності України.
Привітання голови районної ради З Днем Незалежності України. Шановна громадо Герцаївщини! Маю велику честь та приємність від себе особисто та від всього депутатського корпусу районної ради вітати Вас із нашим головним загальнонаціональним святом – 20 річчям НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ! У духовному і політичному житті кожного народу є події й роки, які назавжди входять в його історію, свідомість, визначають характер буття, місце і роль у світових цивілізаційних процесах. Тепер маємо і в нашій історії такі події, що перед усім світом засвідчили прагнення українського народу до вільного, щасливого, заможного життя. Одна з них – проголошення Верховною Радою УРСР 24 серпня 20 років тому Акту про Незалежність України. Ця знаменна дата увійшла в наші серця не просто як День українського державнотворення, а передусім – як світле свято пам’яті про цілі покоління наших предків, які з любов’ю творили й плекали українську націю, рідну мову, мужньо боролися за утвердження державності. 24 серпня 1991 року збулася одвічна мрія українського народу: він здобув державу. А водночас і чудовий історичний шанс розбудувати її заможною, здоровою, красивою, справедливою, демократичною європейською країною. А для цього кожен громадянин, усвідомивши справжню ціну свободи та власну причетність до історії, має по-особливому відчувати свою відповідальність перед днем прийдешнім, а відтак і долею наступних поколінь. У День Незалежності бажаємо Вам, шановні земляки, бути гідними нашої історичної слави й нашого величного майбутнього. Бажаємо Вам внутрішнього натхнення, гармонії, миру в Ваших домівках, чистоти в помислах, благородства у вчинках, порозуміння, поміркованості, правди, щирих та надійних друзів і однодумців. Переконані, з цими складовими шлях до добробуту та процвітання буде значно коротшим та легшим. Нехай цей святковий день стане ще однією нагодою для консолідації всіх нас навколо ідеї державності та соборності, яка, без сумніву, допоможе нам вибудувати міцний та заможний український дім. Міцного здоров’я Вам, щастя та впевненості у завтрашньому дні! З великим святом Вас!


Tеми