Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Герцаївський район

Новини району ( Святкові заходи )

08.05.2019 15:06

Відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня пам`яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України
Відбулися урочисті заходи  з  нагоди відзначення  Дня пам`яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України
Сьогодні, 8 травня 2019 року, у місті Герца відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня пам`яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України. Традиційно громадськість зібралася у пам’ятника загиблих у війні, щоб згадати важливу подію в історичному розвитку України та вшанувати пам’ять героїв. В урочистостях взяли участь керівники та представники районної та місцевої влади, правоохоронних та контролюючих органів, структурних підрозділів РДА та районної ради, голови громадських організацій, учасники АТО та волонтери тощо.


26.06.2015 15:54

Святкування Дня Конституції в районі
26.06.2015 року в районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Конституції в районі. Найкращі працівники району були нагороджені почесними грамотами. Після урочистих заходів відбувся святковий концерт.


13.05.2013 11:24

Святкові заходи з нагоди 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні
Святкові заходи з нагоди 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні День Перемоги - 9 травня розпочалося в м. Герца о 10:00 годині де відбулося мітинг-реквієм з нагоди 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. В урочистих заходах взяли участь голова Герцаївської районної ради І. ЧОРНЕЙ, голова Герцаївської районної державної адміністрації В. КРИШМАРУ, депутати рад різних рівнів, голови сільської та міської ради, керівники та представники підприємств та установ громадських організацій, ветерани Великої Вітчизняної війни, учні Герцаївської ЗОШ та мешканці району. Традиційно всі поклали вінки та квіти до памятника Перемоги, де вшановуються ветерани - ті, хто відстояв право на життя. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять героїв, які віддали своє життя, захищаючи Батьківщину. Іван Чорней висловив слова щирої вдячності всім ветеранам за їхню активну життєву позицію, за відвагу і мужність, незламну волю, за патріотичне виховання підростаючого покоління. Керівники району і міста вручили ветеранам грамоти та квіти. А на заверш учасники свята переглянули святковий концерт, присвячений Дню Перемоги.


01.02.2013 10:06

Відзначеня в районі 20-річниці з дня виходу першого номера часопису Герцаївської районної газети " Газета де Герца"
31 грудня 2013 року у приміщенні ресторана " Імперіал" м. Герца відулися святкові заходи з нагоди відзначення в районі 20-річниці з дня виходу першого номера часопису Герцаївської районної газети " Газета де Герца". Працівників Герцаївської районної газети " газета де Герца"привітали керівництво обласної державної адміністрації та обласної ради . З вітальним словом до всіх присутніх звернулись голова районної державної адміністрації В.К. Кришмару та голова районної ради І.М. Чорней.


28.12.2012 10:13

Відзначення в районі Різдвяних та Новорічних свят .
27 грудня 2012 року у центрі м. Герца відбулися святкові заходи з нагодою відзначення в районі Новорічних та Різдвяних свят. Були представлені художні колективи всіх населених пунктів району. Всіх прсутніх на святі привітали керівництво районної державної адміністрації та районної ради.


30.08.2011 14:13

Герцаївщина відзначила 20-у річницю Незалежності України.
Герцаївщина  відзначила 20-у річницю Незалежності України. На честь Дня Незалежності України на центральному стадіоні міста Герца відбулося районне свято. Голова Герцаївької районної ради Іван ЧОРНЕЙ взяв участь і виступив на урочистих зборах з нагоди 20-ї річниці Незалежності України та нагородив спільними грамотами райдержадміністрації та райради почесних мешкаців м. Герца, які зробили вагомий внесок у розбудову та збагачення краю. У рамках урочистої програми кожний населений пункт представив свою виставку-презентацію народного господарства, мистецтва, харчової промисловості, тощо. Розмаїті вишиванки, запашні калачі, дерев’яні різьблені вироби, художні картини та багато іншого, милувало око кожного відвідувача. Сільські голови з представниками населених пунктів цікаво представляли свою виставку пригощаючи смачними випічками та різноманітними наливками домашнього виробництва. Можна було скуштувати всього і вдосталь. Кожний заклад культури демонстрував свої таланти у мистецтві. Народні музики, духовий оркестр, солісти, танцювальні колективи дарували глядачам веселі і неповторні хвилини свята.


01.06.2011 16:09

Майбутнє - за нашими дітьми!
Майбутнє - за нашими дітьми! В районному Будинку дозвілля для дітей та молоді святкували Міжнародний день захисту дітей. Урочистості розпочалися з нагородженням призерів конкурсів, олімпіад та змагань. В програмі свята була виставка робіт гуртківців Будинку дитячої творчості та учнів художньої школи, конкурс малюнків на асфальті, різноманітні розваги.


01.06.2011 16:06

Усе найкраще дітям!
Усе найкраще дітям! Яскраво та весело розпочалось святкування Міжнародного дня захисту дітей для дітей інвалідів, яке було організовоно Герцаївським районним центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Герцаївським районним територіальним центром соціального обслуговування пенсіонерів, інвалідів та одиноких непрацездатних громадян. В програмі свята були різноманітні розваги з клоуном, святковий концерт та «смачна хвилина».


01.03.2011 15:54

Традиційне свято весни "Мерцишор"
01 березня 2011 року у Герцаївському районі відзначається традиційне свято " Мерцишор".


Tеми