Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Герцаївський район

Новини району ( Діяльність органів виконавчої влади )

21.12.2018 15:24

Відбулося засідання Ради регіонального розвитку при районній державній адміністрації
Вчора, 20 грудня 2018 року, у приміщенні малої зали районного Будинку дозвілля для дітей та молоді відбулося засідання Ради регіонального розвитку при районній державній адміністрації. На засіданні також був присутній голова райнної ради В.М. Чукля.


17.04.2014 16:01

Засідання постійної комісії районної ради з питань економіки, бюджетів, фінансів та інвестицій
Засідання постійної комісії районної ради з питань економіки, 
бюджетів, фінансів та інвестицій 
17 квітня 2014 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань економіки, бюджетів, фінансів та інвестицій. На засіданні були присутні депутати районної ради та запрошені Георгіу П.П. – голова Герцаївської районної ради, Магас О.М. – заступник голови Герцаївської районної державної адміністрації, Скрипкару В.В. - голова Герцаївської міської ради, Цуркан В.Г. - голова Острицької с/р, Ястремська Л.В. – голова Цуренської с/р, Гологан Г.Г. – голова Куликівської с/р, Маланка М.М. – голова Молницької с/р, головний бухгалтер Хряцківської сільської ради.


17.01.2014 16:31

Засідання ФМР Герцаївського району проекту " Місцевий розвиток, орієнтований на громаду"
  Засідання ФМР Герцаївського району проекту " Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" 17 січня 2014 року у приміщенні районної державної адміністрації відбулася засідання ФМР Герцаївського району". Основне питання порядку деного були : 1. Результати реалізації проекту " Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-2" у Герцаївському районі за 2013 рік. 2. Проблеми та хід впровадження мікропроектів громад в населених пунктах району протягом 2013 року.На нараді також були обговорені і інші проблемні питання, які виникали під час реалізації проекту " Місцевий розвиток , орієнтований на громаду" В роботі наради приймали участь голова районної державної адміністрації В.Кришмару, голова районної ради І.Чорней та координатор Чернівецького ОПВ Олійник М.І.


11.04.2013 14:49

В районній державній адміністрації відбулася апаратна нарада з начальниками структурних підрозділів РДА, керівниками місцевих представництв міністерств та відомств, міським та сільськими головами.
В.о. голови районної державної адміністрації Емілія Матей провела апаратну нараду з начальниками структурних підрозділів РДА, керівниками місцевих представництв міністерств та відомств, міським та сільськими головами. На порядок денний наради для обговорення були винесені важливі та актуальні для району питання, серед яких - стан утримання доріг загального та комунального значення, дотримання законодавства в сфері забезпечення законних прав та інтересів осіб з обмеженими фізичними можливостями, стан розрахунків за спожиту електроенергію та інш.


12.03.2013 15:15

Нарада при голові районної державної адміністрації
12.03.2013 року у приміщенні районної державної адміністрації відбулася нарада при голові районної державної адміністрації. Основні питання порядку денного наради : 1. Стан автомобільних доріг населених пунктів району. 2. Про роботу Герцаївського ВУЖКГ за 2012 рік. 3.Звіт про роботу державного реєстратора. 4. Про забезпечення відкритості та прозорості діяльності районної державної адміністрації 5.Про попередження дитячого травматизму. На нараді були присутні працівники районної державної адміністрації, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та керівники органів місцевого самоврядування


19.02.2013 15:23

нарада при голові районної державної адміністрації .
19 лютого 2013 року у приміщенні районної державної адміністрації відбулася нарада з працівниками районної державної адміністрації. Вів нараду голова районної державної адміністрації В.К. Кришмару. На нараді також був присутній заступник голови районної ради В.М.Чукля , голови міської та сільських рад району.


05.02.2013 14:57

нарада при голові районної державної адміністрації .
05.02.2013 року у приміщенні районної державної адміністрації відбулась нарада при голові районної державної адміністрації. Основне питання порядку денного було : 1. Про роботи районного територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) , 2.Про стан здійснення пасажирських перевезень перевізниками району у 2012 році.На нараді були присутні керівництво районної державної адміністрації та районної ради .


30.01.2013 16:31

нарада при голові районної державної адміністрації
29 січня 2013 року у приміщенні районної державної адміністрації відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації. В роботі нараді брали участь голова районної державної адміністрації В.К. Кришмару та голова районної ради І.М. Чорней .


01.03.2011 15:44

Колегія районної державної адміністрації.
24 лютого у приміщенні районної державної адміністрації відбулася колегія районної державної адміністрації. В роботі колегії приймали участь голова районної державної адміністрації В.К. Кришмару, голова районної ради І.М. Чорней , заступники голови районної державної адміністрації та керівники структурних підрозділів.


23.03.2009 17:50

Районний семінар організований відділом у справах дітей районної державної адмістрації
В Герцаївському районі у приміщенні районного Будинку культури відбувся районний семінар організований відділом у справах дітей районної державної адмістрації. На порядку денного семінару були розглянуті питання про спільну діяльність місцевих рад, навчальних закладів району та відділу справах дітей РДА щодо захисту дітей, які залишилися без піклування батьків.


Tеми