Територіальні громади Чернівецької області

 • вхід на портал
 • реєстрація

Герцаївський район

Новини району ( День для святкування )

15.02.2019 11:16

Відбулися урочисті заходи з нагоди 30-річчя з Дня виведення військ з Афганістану та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
Відбулися урочисті заходи з нагоди  30-річчя з Дня виведення військ з Афганістану та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Вчора, 14 лютого 2019 року відбулися урочисті заходи з нагоди 30-річчя з Дня виведення військ з Афганістану та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. З вітальним словом виступили голова Герцаївської районної державної адміністрації В.М. Ястремський та заступник голови районної ради К.К. Танас. та вручили учасникам бойових дій в Авганістані ювілейні медалії та почесні грамоти. Після урочистостей відбувся святковий концерт.


23.08.2018 14:04

Відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 27 річниці Незалежності України та з нагоди відзначення Дня Державного Прапору України
Відбулися урочисті заходи з  нагоди відзначення 27 річниці Незалежності України та з  нагоди відзначення Дня  Державного Прапору України Сьогодні, 23 серпня, відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 27 річниці Незалежності України та з нагоди відзначення Дня Державного Прапору України. Після урочистостей відбувся районний фольклорний фестиваль «La izvoare».


07.12.2017 11:39

Відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Збройних Сил України та Дня місцевого самоврядування в Україні
Відбулися урочисті заходи з нагоди святкування  Дня Збройних Сил України  та  Дня місцевого самоврядування в Україні Вчора, 6 грудня 2017 року, в районному Будинку дозвілля для дітей та молоді відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Збройних Сил України та Дня місцевого самоврядування в Україні. З вітальним словом до присутніх звернулися голова районної ради Віктор Чукля та в.о. голови Герцаївської РДА Тетяна Глибочану. Завершилися урочистості святковим концертом.


10.05.2017 15:50

На Герцаївщині відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 72-ї річниці Перемоги над нацизмом
На Герцаївщині відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 72-ї річниці Перемоги над нацизмом Вчора, 9 травня 2017 року, у місті Герца відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 72-ї річниці завершення Другої світової війни. Традиційно громадськість зібралася у пам’ятника загиблих у війні, щоб згадати важливу подію в історичному розвитку України та вшанувати пам’ять героїв. В урочистостях взяли участь керівники та представники районної та місцевої влади, правоохоронних та контролюючих органів, структурних підрозділів РДА та районної ради, голови громадських організацій, учасники АТО та волонтери тощо.


26.08.2016 17:27

Урочисті заходи з нагоди святкування 25-ї річниці незалежності України
24 серпня 2016 року, коли вся Україна відмічала свою 25 річницю Незалежності, в Герці пройшов фестиваль народних традиції і звичаїв “У джерел” (“La izvoare”). У заходи взяли участь колективи з Румунії та Молдови, Чернівців, Новоселиччини та аматорські колективи з сіл нашого району. Під час заходу з привітальними словами виступили голова Герцаївської районної державної адміністрації Віорел Ястремський та голова районної ради Валентин Якобан, які нагородили найкращих людей району відзнаками Президента України, грамотами обласної державної адміністрації та спільними грамотами Герцаївської районної державної адміністрації та районної ради.Почесним гостем фестивалю був радник-міністир Генерального консульства Румунії в Чернівцях Іонел Іван.


02.06.2014 10:40

Відзначення в районі Міжнародного Дня захисту дітей .
29.05.2014 року в районі була проведена благодійна акція, приурочена до Міжнародного дня захисту дітей, який відзначається щорічно 1 червня. З нагоди свята до дітей пільгової катергорії, а саме: дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, з подарунками завітали голова районної державної адміністрації Віорел Ястремський та голова районної ради Петро Георгіу, З теплими словами та побажаннями дітям було вручено 70 подарункових наборів. Крім того, 8 дітей пільгової категорії відвідали та взяли участь у різноманітних конкурсах, вікторинах, розвагах на антракціонах тощо в центрі розваг "Панорама-Чернівці".


27.12.2013 10:05

Cвяткові заходи з нагодою відзначення в районі Новорічних та Різдвяних свят
Cвяткові заходи з нагодою відзначення в районі Новорічних та Різдвяних свят 26.12.2013 року у районному центрі відбулися святкові заходи з нагодою відзначення в районі Новорічних та Різдвяних свят . Були представлені художні колективи всіх населених пунктів району. Керівництво районної ради та районної державної адміністрації привітали всіх присутніх з Новорічними та Різдвяними святами.


20.12.2013 10:51

Відзначення в районі Дня енергетика.
19 грудня 2013 року у приміщенні Герцаївського РЕМу відбулися заходи з нагоди відзначення в районі Дня енергетика. Керівництво районної ради та районної державної адміністрації привітали всіх працівників Герцаївського РЕМу з професійним святом. Найкращі працівники галузі енергетики були нагороджені грамотами районної ради та районної державної адміністрації.


01.11.2013 14:44

Урочисті заходи присвячені Дню працівника соціальної сфери
Урочисті заходи присвячені Дню працівника соціальної сфери Сьогодні у районному Будинку культури відбулися урочистості, присвячені Дню працівника соціальної сфери. Соціальних працівників Герцаївщини привітали заступник голови райдержадміністрації Е.Матей та голова районної ради І.Чорней. Керівництво району відмітило, що надання соціальної допомоги – це на сьогодні найперше завдання влади. Соціальні працівники заслуговують пошани, бо щодня допомагають людям вирішувати їхні проблеми. Голова районної ради наголосив, що районна рада з розумінням ставиться до питань соціального захисту населення. Від імені районної ради І. Чорней подякував соціальним працівникам за плідну благородну працю і душевне тепло. Кращі працівники системи соціального захисту населення району були нагороджені Почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації.


07.10.2013 16:18

Відзначення в районі Дня юриста .
Відзначення в районі Дня юриста . 04 жовтня у районному Будинку культури відбулося урочисте засідання з нагоди святкування Дня юриста. З професійним святом юристів вітали керівники району , а саме заступник голови районної державної адміністрації Є.Матей , голова районної ради І.Чорней та начальник районного управління юстиції М. Медвідь. Вітаючи присутніх, керівники району наголосили, що бути юристом – почесно і відповідально. На правників покладено велику місію – захищати конституційні права і свободи громадян України, моральність і милосердя. Їм належить чільне місце у формуванні правової культури суспільства, поваги до Закону, правової політики держави. Також керівництво побажало їм успіхів на ниві юриспруденції, міцного здоров’я, благополуччя та удачі. До дня юриста найкращі правознавці були нагороджені Грамотами Герцаївської районної державної адміністрації та Герцаївської районної ради за вагомий особистий внесок у реалізацію державної правової політики, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня юриста .


01.10.2013 16:50

Сьогодні відбулися урочисті заходи з нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку в районі
Сьогодні відбулися урочисті заходи з нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку в районі В Міжнародний День людей похилого віку в районі було організовано районне свято для людей похилого віку Герцаївського краю. З вітанням до присутніх зверталися: голова районної ради І.М.Чорней, голова РДА В.К.Кришмару та депутат Верховної ради України Г.Д.Федоряк. Всі присутні отримали від депутата ВР України Г.Д.Федоряка святкові подарункі а також був організований святковий стіл та концерт аматорських колективів.


18.09.2013 10:56

Відзначення в районі Дня Рятівника .
Відзначення в районі Дня Рятівника . 17 вересня 2013 року о 11 годині у приміщенні районного Будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення в районі Дня Рятівника. Керівництво районної ради та районної державної адміністрації нагородило грамотами районної ради та районної державної адміністрації кращих працівників 13-ї державної пожежо-рятувальної частини Управління ДСНС України у Чернівецькій області.


09.09.2013 15:22

Заходи з нагоди святкування традиційного національного свята румунської мови .
Заходи з нагоди святкування традиційного національного свята румунської мови . 06 вересня 2013 року у районному центрі м. Герца відбулися заходи з нагоди святкування традиційного національного свята румунської мови.Біля пам"ятника класика румунської литератури, уродженця м. Герца Г.Асакі центральна районна бібліотека спільно з учнями та вчителями румунської мови Герцаївського районного ліцею ім. Г.Асакі, активними користувачами бібліотеки організували День румунської мови. В проведені заходу прийняли участь голова районної ради і.Чорней та заступник голови районної державної адміністрації В.Фолошня.В своїх промовах вони відмитили роль рідної мови в житті кожної людини та суспільства на сучасному етапі.


27.08.2013 09:30

Святкування Дня Незалежності у м. Герца .
Святкування Дня Незалежності у м. Герца . 23 серпня 2013 року на стадіоні м. Герца відбулися урочисті заходи з нагоди Дня незалежност України. Керівництво району привітали громадян району з Днем незалежності України. Церемонію нагородження провели голова районної де5ржавної адміністрації В.К. Кришмару та голова районної ради І.М. чорней . За вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток району, сумлінну самовіддану працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня незалежності України Грамотою Чернівецької обласної ради був нагороджений голова Острицької сільської ради В.Г. Цуркан.


21.06.2013 15:29

Урочисті заходи з нагоди святкування Дня державного службовця в районі
Урочисті заходи з нагоди святкування Дня державного службовця в районі Сьогодні у приміщенні Герцаївського районного будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня державного службовця в районі. Найкращих державних службовців нагородили почесними грамотами.


Tеми