Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Герцаївський район

Новини району ( Герцаівське бюро правової допомоги )

29.08.2019 10:13

ПРАВА СПОЖИВАЧІВ: оплата послуг онлайн
ПРАВА СПОЖИВАЧІВ: оплата послуг онлайн В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та Герцаївське бюро правової допомоги інформує про сервіси оплати послуг онлайн.


28.05.2019 16:23

Заборона куріння тютюнових виробів, а також електронних сигарет і кальянів
У місцях та закладах, де куріння заборонено, має бути розміщена наочна інформація, яка складається із графічного значка про заборону куріння та тексту такого змісту: «Куріння заборонено!». У спеціально відведених для куріння місцях розміщується наочна інформація, яка складається із відповідного графічного значка та тексту такого змісту: «Місце для куріння. Куріння шкодить Вашому здоров'ю!».


11.10.2018 14:27

ПРАВА ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ
ПРАВА ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ Герцаївське бюро правової допомоги в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» продовжує інформаційну кампанію #ПраваЗахисників, спрямовану на інформування учасників бойових дій про їхні права. У межах інформаційної кампанії ветеранам АТО буде роз’яснено процедуру отримання безоплатної правової допомоги, порядок безоплатного отримання земельної ділянки, повідомлено про існуючі пільги на оплату житлово-комунальних послуг та проїзд. Зокрема, захисники мають право на правову допомогу за рахунок держави: - отримання правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань; - складання заяв, скарг та інших документів; - допомогу в забезпеченні доступу до вторинної правової допомоги та медіації; - захист у кримінальному провадженні; - представництво в судах, інших державних органах місцевого самоврядування; - складання документів процесуального характеру стосовно питань, пов’язаних з соціальним захистом. Для отримання безоплатної правової допомоги: 1. Підготуйте необхідні документи: - паспорт громадянина України; - ідентифікаційний номер; - посвідчення учасника бойових дій. 2. Звернися до найближчого центру з надання безоплатної правової допомоги чи територіального органу юстиції за місцем проживання. До відома! Відділ «Герцаївське бюро правової допомоги» Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: вул. Центральна, 14-А, м. Герца. Тел.: (03740) 2-10-46. Отримуй юридичні консультації за телефоном: 0-800-213-103 - Єдиний контакт-центр з надання безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно в межах України).


01.06.2018 14:29

1 червня- міжнародний День захисту дітей!
1 червня- міжнародний День захисту дітей! 1 червня 1925 року в Женеві відбулася перша міжнародна конференція, у ході якої обговорювалися проблеми дітей. Цілком імовірно, що це й підштовхнуло в подальшому відзначати День захисту дітей саме 1 червня. Офіційне ж рішення заснувати Міжнародний день захисту дітей було ухвалене в листопаді 1949 року конгресом Міжнародної демократичної федерації жінок, і вже в 1950 році 1 червня було відзначено перший День захисту дітей.


Tеми