Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Герцаївський район

Новини району ( Освіта )

07.12.2018 16:00

ПОВІДОМЛЕННЯ відділу освіти, молоді та спорту Герцаївської районної державної адміністрації
Перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі на посаду директора Герцаївського районного ліцею імені Георгія Асакі 1. Медведь Оксана Сергіївна 2. Мафтей Марина Костянтинівна


29.08.2014 15:54

Конференція освітян району.
28.08.2014 року відбулась традіційна серпнева конференція освітян району, де зібрались керівники та представники педагогічних колективів закладів освіти району. Спільно з освітянами району стан справ в галузі освіти , проблеми та перспективи розвитку галузі на наступний навчальний рік обговорили голова районної державної адміністрації В. Ястремский та голова районної ради П.Георгіу.. В роботі конференції приймав участь заступникдиректора департаменту освіти і науки облоасної днержавної адміністрації Б. Потурняк.


03.10.2013 15:19

Привітання голови районної ради І.М. Чорнея з Днем працівників освіти.
Шановні педагоги! Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників освіти! Висловлюю Вам сердечну вдячність за невтомну щоденну працю, за великий талант та покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і приємністю. Цими чудовими рисами Ви щедро ділитесь із учнями. Вам довіряють, Вас люблять, Вас шанують. Адже Ви здійснюєте зв’язок часів та поколінь. Професія від Бога – це вчитель, всі інші професії від вчителя. Від усієї душі зичу Вам, шановні вчителі Герцаївщини , міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, натхнення, невичерпних творчих сил, довгої і вдячної людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а супутником усіх Ваших починань стане успіх! Нехай Ваша самовіддана праця сприяє зміцненню та розквіту нашої незалежної держави.


30.08.2013 15:04

Серпнева конференція працівників освіти, науки, молоді та спорту
Серпнева конференція працівників освіти, науки, молоді та спорту 30 серпня 2013 року о 10 годині у приміщенні районного Будинку культури м. Герца відбулась районна конференція працівників освіти, молоді та спорту за участю першого заступника голови облдержадміністрації Георгія Галиця, голови райдержадміністрації В.Кришмару та голови районної ради І.Чорнея. Виступаючі проаналізували стан розвитку галузі освіти району, обговорили шляхи вирішення проблемних питань, а також визначили пріоритетні завдання підвищення якості освіти на новий навчальний рік, впровадження інноваційних та енергозберігаючих технологій, розвитку професійної підготовки вчителів , тощо. Голова районної ради І.М. Чорней акцентував увагу на тому, що важлива роль у навчанні та вихованні дітей належить органам місцевого самоврядування, які спільними зусиллями з освітянами повинні сприяти створенню належних умов для всебічного розвитку підростаючого покоління. Найкращі працівники та трудові колективи освітянських закладів були нагороджені грамотами районної ради та районної державної адміністрації.


27.05.2013 14:50

Відкриття районного дитячого оздоровчого табору праці і відпочинку з цілодобовим перебуванням «Прометей»
Відкриття районного дитячого  оздоровчого табору  праці і відпочинку з цілодобовим перебуванням «Прометей» 27 травня відбулося урочисте відкриття районного дитячого оздоровчого табору праці і відпочинку з цілодобовим перебуванням «Прометей», який розташований у Герцаївському районному ліцею ім..Г. Асакі. 40 учні Герцаївського району мають змогу відпочити, оздоровитися, пізнати краще свій рідний край. Дитячі мрії здійснюються завдяки батьківській турботі начальника табора «Прометей» Івашку О. В. Відкриття табору розпочалося урочистою лінійкою. Пролунали слова привітання, вірші про літо, сонечко, природу, відпочинок, ігри, дружбу. Всі були ознайомлені з розпорядком роботи табору. У відкритті табору взяв участь голова районної ради І. ЧОРНЕЙ, який привітав дітей та побажав усім приємного відпочинку!!!


24.05.2013 12:01

Останний дзвінок у навчальних закладах Герцаївського району.
24 травня 2013 року у навчальних закладах Герцаївського району відбувся останний дзвінок . Також сьогодні завершився начальний рік. керівники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування були присутні у навчальних закладах району. Голова Герцаївської районної ради І.М. Чорней привітав учнів Герцаївського ліцею ім.Г.Асакі.


25.03.2013 15:11

Інтернет-збори для батьків на тему:"Підвищення якості освіти учнів"
22 березня 2013 року, під керівництвом директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайла Бауера, відбулися перші на Буковині Інтернет-збори для батьків на тему: «Підвищення якості освіти учнів». В яких взяли участь заступник голови РДА Матей Є.Г., голова районної ради Чорней І.М., представники відділу освіти, молоді та спорту, директори та голови батьківського комітету закладів освіти району. Метою проведення зборів було ознайомити батьків із системою освіти краю, дати можливість батьківським громадам висловити свою думку, щодо проблем якісної освіти. Михайло Йозефович закликав всіх учасників Інтернет-зборів робити все можливе для того, щоб життя школярів стало кращим: «Ми повинні виховати та сформувати успішного і потужного громадянина нашої держави! Та окреслив ряд проблем які потрібно для цього виконати».


19.02.2013 15:39

Методоб"єднання вчителів початкових класів у Петрашівській ЗОШ I-III ступенів .
14 січня 2013 року у Петрашівській ЗОШ I-III cтупенів було проведено методоб"єднання вчителів початкових класів на тему: Розвиток логічного і критичного мислення учнів початкових класів". Під час проведення заходів були прсутні керівництво Петрашівської ЗОШ та представники відділу освіти районної державної адміністрації.


01.02.2013 10:14

Участь голови районної ради у Крайових зборах керівників навчальних закладах Чернівецької області.
31 січня 2013 року голова районної ради І.М. Чорней прийняв участь у Крайових зборах керівників навчальних закладів Чернівецької області з порядком денним : " Підвіщення якості освіти краю-реалізація вимог Указу Президента України " Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні".


30.05.2012 15:37

У школа району розпочалась робота з оздоровлення учнів.
28 травня 2012 року, при 24 закладах освіти Герцаївського району розпочали своє функціонування 5 закладів праці та відпочинку (в тому числі 1 районний з цілодобовим перебуванням) та 24 табори з денним перебуванням. Протягом 14 днів їх роботи відпочинком буде охоплено 2490 учнів району. У школах розпочалась робота з оздоровлення учнів.


31.08.2011 09:28

Районна конференція педагогічних працівників.
29 серпня 2011 року у приміщенні районного будинку культури відбулася районна конференція педагогічних працівників району. До всіх працівників галузі освіти з вітальним словом звернулися голова районної державної адміністрації В.К. Кришмару та голова районної ради І.М. Чорней.


09.03.2011 15:12

Семінар вчителів іноземної мови.
01 березня у Тернавській ЗОШ відбувся семінар вчителів іноземої мови району під керівництвом методиста районного відділу освіти районної державної адміністрації М.М. Цинтар. Учні Тернавської ЗОШ презентували перед гостями пісні та стихі на франузкій мові. В роботі семінару приймав участь голова сільської ради І.В. Пантя. У цілому семінар пройщов на високому професійному рівні.


11.02.2011 11:53

Обласний конкурс " Вчитель року"
11.02.2011 року голова районної ради І.М. Чорней прийняв участь у заходах з нагоди проведення в області третього туру обласного конкурсу " Вчітель року".


03.02.2011 15:06

Відкриття дітячої дошкільної установи у с. Петрашівка .
Відкриття дітячої дошкільної установи  у с. Петрашівка . 03.02.2011 року у с. Петрашівка відбулась урочисте відкриття дітячої дошкільної установи. В урочистостях прийняли участь начальник уравління освіти та науки обласної державної адміністрації Михайло Бауер, голова районної державної адміністрації В. Кришмару та голова районної ради І. Чорней .


02.02.2011 10:48

Ключі від нового шкільного автобуса отримав директор Горбівської ЗОШ.
Ключі від нового шкільного автобуса отримав директор Горбівської ЗОШ. 01 січня 2011 року голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв вручив ключі від нового шкільного автобуса директору Горбівської ЗОШ Вержаку Олексію Васильовичу .


Tеми