Територіальні громади Чернівецької області

 • вхід на портал
 • реєстрація

Герцаївський район

Новини району ( Заходи )

27.06.2019 15:41

Відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Конституції в районі
Відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Конституції в районі Сьогодні, 27 червня 2019 року, відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Конституції в районі. З вітальним словом до присутніх звернулися голова Герцаївської районної державної адміністрації В.М. Ястремський та заступник голови районної ради К.К. Танас. Найкращі працівники району були нагороджені почесними грамотами. Після урочистих заходів відбувся святковий концерт.


14.06.2019 17:23

Відбулися заходи з нагоди 130 річчя від дня смерті румунського поета М.Емінеску
 Відбулися заходи з нагоди 130 річчя від дня смерті румунського поета М.Емінеску Сьогодні, 14 червня 2019 року, відбулися заходи з нагоди 130 річчя від дня смерті румунського поета М.Емінеску. Представники районної влади вшанували пам»ять геніального поета покладанням вінка до пам»ятника М.Емінеску у місті Герца.


05.07.2018 15:53

Вчора, 04 липня відбулися заходи з нагоди відзначення Дня Національної поліції України в Герцаївському районі
Вчора, 04 липня відбулися заходи з нагоди відзначення Дня  Національної поліції України в Герцаївському районі Вчора, 04 липня у приміщенні Герцаївського відділення поліції Сторожинецького відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області відбулися заходи з нагоди відзначення Дня Національної поліції України . З вітальним словом виступили начальник Герцаївського відділення поліції Сторожинецького відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області О.Команеску, заступник керівника Сторожинецької місцевої прокуратури Є.Бажанський, голова районної ради В. Чукля та голова Герцаївської РДА В.Ястремський. Найкращі працівники були ногороджені Почесними грамотами.


27.06.2018 13:30

Відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Конституції в районі
Відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Конституції в районі Сьогодні, 27 червня 2018 року, відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Конституції в районі. Найкращі працівники району були нагороджені почесними грамотами. Після урочистих заходів відбувся святковий концерт.


06.06.2018 11:45

«Молодь обирає: «за» чи «проти» легалізації трудових відносин»
«Молодь обирає: «за» чи «проти» легалізації трудових відносин» Саме на таку тему відбулися дебати, які ініціювало керівництво Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, при організаційній підтримці дирекції Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національно торговельно-економічного університету та Голови Чернівецького відділення Всеукраїнського молодіжного громадського осередку «Федерація дебатів України» Олени Щербакової.


23.01.2017 10:52

Відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Соборності України в Герцаївському районі
В п»ятницю, 20 січня 2017 року, в районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Соборності України. На заході були присутні голова Герцаївської РДА Віорел Ястремський та керуючий справами районної ради Іван Чиботару, які привітали всіх та підкреслили символічність та важливість цього свята для громадян України всіх національностей та географічних зон, в яких вони проживають. Також в урочистостях взяли участь працівники структурних підрозділів району та представники громадськості. Закінчилися урочистості святковим концертом.


07.12.2016 14:56

Відбулися урочисті заходи присвячені 25 річниці відновлення Герцаївського району
Відбулися урочисті заходи присвячені 25 річниці відновлення Герцаївського району Вчора, 6 грудня 2016 року, в м. Герца відбулися урочистості та святковий концерт, присвячені 25 річниці відновлення Герцаївського району. Зі святом мешканців Герцаївщини привітав заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Богатирець, представник Генерального консульства України в Чернівецькій області Іонел Іван, представник обласної ради Михайло Герман, дипломат, історик та журналіст Теофіл Рендюк, голова районної ради Валентин Якобан та голова райдержадміністрації Віорел Ястремський. Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам'ять про земляків, які присвятили себе розбудові рідного краю, але не дожили до сьогоднішнього ювілею. З нагоди свята почесними грамотами та памя'тними сувенірами було нагороджено членів ініціативної групи, яка в 1990-1991 р.р. працювала над відновленням Герцаївського району, а також кращих представників різних сфер, служб та відомств району. Крім того, з нагоди Дня Збройних сил України керівники районної влади в цей день привітали та нагородили почесними грамотами військовослужбовців, що служили на Сході України. Низку нагород отримали також представники органів місцевого самоврядування.


17.08.2016 15:33

Заходи з нагоди святкування Дня пасічника
Заходи з нагоди святкування Дня пасічника До Дня пасічника, який святкуватиметься 19 серпня, в районній бібліотеці відбулася зустріч з бджолярами Герцаївського району за участю заступника голови районної ради – Костянтина Танаса , який вручив пасічникам грамоти та начальника відділу агропромислового розвитку РДА – Наталії Дякону , місцевої поетеси – Сільвії Каби-Гівіряк, яка зачитала вірш « Albinele» зі свого збірника. Під час заходу учасники поділилися своїм досвідом роботи, презентували медову продукцію, а також організували святкове медове чаювання. Головний бібліотекар ЧОУНБ ім. М. Івасюка – Тетяна Місько ознайомила учасників заходу з книжковою виставкою « Медовий рай Вашої пасіки», а також подарувала бджолярам книги.


19.05.2016 14:59

В місті Герца відбулись урочисті заходи з нагоди святкування Дня Європи в Україні та Дня вишиванки
В місті Герца відбулись урочисті заходи з нагоди святкування Дня Європи в Україні та Дня вишиванки Сьогодні, 19 травня 2016 року, об 11.00 годині на центральній площі біля пам"ятника М.Емінеску у місті Герца відбулись урочисті заходи з нагоди святкування Дня Європи в Україні та Дня вишиванки. На заходах були присутні керівництво районної ради та РДА, працівники структурних підрозділів району,громадськість, учні. Після урочистої частини відбувся святковий концерт.


11.05.2016 12:03

На Герцаївщині відзначили 71-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
На Герцаївщині відзначили 71-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 9 травня, у місті Герца, з нагоди відзначення 71 –ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулися урочисті заходи. Традиційно громадськість зібралася у пам’ятника загиблим у війні, щоб згадати важливу подію в історичному розвитку України та вшанувати пам’ять героїв. В урочистостях взяли участь керівники та представники районної та місцевоївлади, правоохоронних та контролюючих органів, структурних підрозділів РДА та районної ради, голови громадських організацій, учасники АТО та волонтери тощо.


22.04.2016 16:02

Відбулись районні заходи, приурочені 30 річниці Чорнобильської трагедії
21 квітня в районному будинку дозвілля для дітей та молоді м. Герца відбулась зустріч представників районної влади з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС, учасниками ядерних випробувань, членами їх родин. Зі словами вдячності та шани до присутніх також звернулися заступник голови районної ради Костянтин Танас, представники Чернівецьких обласних громадських об’єднань чорнобильців, голова районної організації «Союз Чорнобиль України» Петро Чокобок. Присутні на заході ліквідатори отримали численні грамоти та подяки від імені районної влади та керівників громадських організацій. Також на зустрічі виступив заступник районного військового комісару Валентин Безрядін, який поінформував, що, відповідно до Указу Президента України «з метою вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, їх вірності присязі, мужності і героїзму, готовності до самопожертви заради захисту людства від руйнівного впливу екологічної катастрофи та у зв'язку з 30-ю річницею аварії на Чорнобильській АЕС» ліквідаторам аварії на ЧАЕС присвоєні чергові військові звання. Користуючись нагодою, представники районного громадського об’єднання «Союз Чорнобиль України», подякували людям, які завжди відгукуються та допомагають чорнобильцям у вирішенні їх проблем. Серед таких – голова Горбівського агроформування Віорел Швабу та Герцаївський міський голова Василь Скрипкару, які на знак вдячності отримали Грамоти від імені голови Всеукраїнської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України».


12.02.2016 16:36

Сьогодні, 12 лютого 2016 року, відбулися заходи щодо відзначення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
Сьогодні, 12 лютого 2016 року, відбулися заходи щодо відзначення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Після офіційних заходів керівництво районної ради та районної державної адміністрації вшанували пам»ять воїнів-афганців, яких вже немає серед живих, покладенням вінків та квітів до пам»ятника воїнам-афганцям в м.Герца та до могил загиблим воїнам в Афганістані.


17.07.2015 11:38

В районі відбулось відкриття новозбудованого сучасного центру зайнятості
В районі відбулось відкриття новозбудованого сучасного центру зайнятості 16 липня за участю Голови державної служби зайнятості України Ярослава Кашуби, першого заступника голови обласної державної адміністрації Володимира Куліша, Генерального консула Румунії у м.Чернівцях Елеонори Молдован, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Герцаївського району відбулися урочистості з нагоди відкриття Герцаївського районного центру зайнятості. Герцаївський центр зайнятості один із найсучасніших центрів зайнятості України, до цього часу приміщення орендувались. Будівництво центру зайнятості розпочалося у 2011 році на виконання Програми створення робочими органами виконавчої дирекції Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття умов прийому та обслуговування громадян та роботодавців на 2004-2014 роки. Під час огляду приміщення центру зайнятості гості відзначили, що центр укомплектований усіма необхідними засобами як для роботи фахівців, так і для якісного та оперативного надання послуг. Зокрема, просторі зали для безробітних та роботодавців дозволяють залучити більшу кількість клієнтів та розширюють можливості центру. Комп’ютерний клас, обладнаний сучасною технікою із підключенням до швидкісного Інтернету, дає можливість людям, які за своїми кваліфікаційним рівнем не є конкурентними на ринку праці, пройти курси комп’ютерної грамотності, молоді – пройти профдіагностику, щоб підібрати професії відповідно до своїх здібностей. Голова Державної служби зайнятості України відзначив, що сьогодні служба зайнятості в більшості людей асоціюється з виплатою допомоги по безробіттю, але реформуючи систему ми змінюємо її функціональне призначення, а це створення науково ділових центрів – в яких навчатимуть ведення підприємницької діяльності, стартапів – видача одноразової допомоги на започаткування власної справи та піврічний супровід підприємців початківців.


Tеми