Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Герцаївський район

Новини

22.07.2020 10:54

Місцеві скарбниці від роздрібної торгівлі підакцизними товарами отримали понад 57 мільйонів гривень  |  Повідомлення Головного управління ДФС у Чернівецькій області

У першому півріччі 2020 року суб’єкти господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів сплатили до місцевих скарбниць області 50 млн грн акцизного податку, індикативний показник виконано на 109,4 відсотків - інформують у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області.

Залучення додаткових резервів по сплаті акцизного податку шляхом протидії незаконному обігом спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та палива, виявлення ймовірних ризиків та схем ухилення суб'єктами господарювання від сплати акцизного податку є одним з пріоритетних напрямків діяльності податкової служби Буковини.

Станом на 01.07.2020 року на території Чернівецької області зареєстровано 2041 суб'єкт господарювання, які здійснюють діяльність у сфері роздрібної торгівлі алкогольними напоями та  тютюновими виробами.

Зазначеними суб'єктами господарювання отримано 4543 ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, в тому числі 2509 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 2034 ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами. У червні зокрема видано 504 ліцензії. Надходження від плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами за цей же період склали 7,3 млн грн.

За несвоєчасну сплату чергового платежу з початку року призупинено дію 222 ліцензій. Крім того, у зв’язку із встановленням факту продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-річного віку згідно статті 15 Закону України від 19.12.1995 року №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» анульовано 7 ліцензій.

У податковому відомстві нагадують, що інформація щодо виданих, призупинених та анульованих ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, а також реєстр місць зберігання роздрібних партій алкогольних напоїв та тютюнових виробів знаходиться у відкритому доступі та постійно оновлюється субсайті територіальних органів ДПС у Чернівецькій області офіційного веб-порталу ДПС України за посиланням: https://cv.tax.gov.ua/reestr-vidanih-licenziy/

Tеми