Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Герцаївський район

Новини

13.05.2020 10:13

Роботодавець може одержати інформацію для обрахунку лікарняних працівників через вебпортал Пенсійного фонду |  Повідомлення Пенсійного фонду

Роботодавець може одержати інформацію для обрахунку лікарняних працівників через вебпортал Пенсійного фонду

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області звертається до роботодавців з проханням одержувати необхідну інформацію онлайн через сервіси Пенсійного фонду.

Нагадуємо, що на вебпорталі Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/) функціонує кабінет страхувальника (роботодавця), в якому для працедавця доступна інформація щодо забезпечення соціальних прав його працівників. Зокрема, на електронному носію передбачена функція, яка дає можливість роботодавцю одержувати інформацію для обрахунку лікарняних працівників через онлайн сервіси Пенсійного фонду. Донедавна первинні дані для розрахунку - страховий стаж та розмір заробітної плати - надавали самі працівники. Для цього вони звертались до управлінь Пенсійного фонду за довідками. Тепер ця процедура отримання необхідних відомостей значно простіша.

Крім того, у кабінеті також містяться відомості щодо звітності по сплаті єдиного соціального внеску і роботодавець може бачити зауваження до його звітів та рекомендації щодо усунення неточностей.

Тож, шановні роботодавці, реєструйтесь на вебпорталі Пенсійного фонду та вирішуйте свої питання онлайн.

  • Автор:Пресслужба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.
  • Джерело: Пресслужба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

Tеми