Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Герцаївський район

Новини

09.12.2019 14:56

До державного бюджету сплачено понад 5 мільйонів гривень акцизного податку за постачання енергоносіїв |  Повідомлення Головного управління ДФС у Чернівецькій області

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області повідомляють, що впродовж січня-листопада 2019 року забезпечено надходження 5,1 млн. грн. акцизного податку до загального фонду Державного бюджету, що склало перевиконання індикативного показника на понад 2 млн.грн.

Зокрема, 2,9 млн. грн. надійшло від оптового постачання електроенергії, 0,1 млн. грн. з реалізації пального, 1,9 млн. грн. надійшло від переобладнання транспортних засобів, 0,2 млн. грн. – від виробленого пива.

В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження акцизного податку зросли на 1,2 млн.грн. Це відбулось за рахунок сплати акцизного податку з переобладнання транспортних засобів та за рахунок акцизного податку з реалізації пального.

У податковій службі Буковини нагадують, що Законом № 2628 внесено зміни до Закону № 481/95-ВР, відповідно до яких з 01.07.2019 р. запроваджено ліцензування діяльності усіх суб’єктів господарювання, які здійснюють виробництво, зберігання, оптову та роздрібну торгівлю пальним. Так, з урахуванням зазначених змін, відповідно до ст. 15 Закону №481 оптова торгівля пальним та зберігання пального здійснюються суб’єктами господарювання всіх форм власності тільки за наявності ліцензії.

Tеми