Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Герцаївський район

Новини

31.07.2019 15:42

ДФС Буковини отримала 50 запитів на публічну інформацію |  Повідомлення Головного управління ДФС у Чернівецькій області

За шість місяців 2019 року до Головного управління ДФС у Чернівецькій області від платників податків краю надійшло 50 запитів на публічну інформацію.

Найбільша кількість звернень надійшла від фізичних осіб – 44, дещо менше від юридичних осіб – 3 та від представників засобів масової інформації – 3.

Запитувачі, зокрема зверталися з проханням надати інформацію щодо: ставок єдиного податку для платників 1-2 групи; відомостей про третіх осіб; сум нарахованого єдиного внеску на державне соціальне страхування за 2018 рік; загальної суми коштів сплачених за 2018 рік за рахунок бюджетних асигнувань на підставі рішень суду. А також, про факти зупинення реєстрації податкових накладних; про суми сплаченого екологічного податку за 2018 рік; про надання копії документів; про наявність або відсутність заборгованості по ФОП; про кількість прийнятих рішень щодо розстрочення та відстрочення грошових зобов’язань або податкового боргу платників податків за 2018 рік.

За результатами розгляду задоволено 44 запита на отримання публічної інформації (або 88 % від загальної кількості запитів), відповідно до статті 22 Закону відмовлено в задоволенні 3 запитів (або 6 % від загальної кількості запитів), направлено іншим розпорядникам інформації, у володінні яких вона знаходиться, 3 запита (або 6 % від загальної кількості запитів).

До відома: отримати публічну інформацію, розпорядником якої є Головне управління ДФС у Чернівецькій області, може кожен бажаючий. Більш детально щодо порядку складання та форми подання запиту можна ознайомитись на офіційному порталі «Територіальні органи ДФС у Чернівецькій області» у рубриці «Публічна інформація» за посиланням: http://cv.sfs.gov.ua/dfs-u-regioni/golov-upr/dostup-do-publichnoi-info/

Tеми