Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Герцаївський район

Новини

30.07.2019 10:59

З початку року на антикорупційний сервіс «Пульс» звернулось 7 буковинців  |  Повідомлення Головного управління ДФС у Чернівецькій області

Інформують у Головному управління ДФС у Чернівецькій області. Так, впродовж першого півріччя 2019 року на телефонний номер сервісу ДФС України „Пульс” від буковинців надійшло 7 звернень. Зокрема, 4 звернення стосувались роботи органів ДФС, 2 звернення – щодо перевірки суб’єктів господарювання та 1 звернення - щодо системи електронного адміністрування ПДВ.

На всі звернення, що надійшли на сервіс «Пульс», було надано ґрунтовні відповіді без порушень контрольних термінів.

У відомстві акцентують, «Пульс» - це реально діючий антикорупційний сервіс, за допомогою якого громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби України, а також про можливі корупційні дії з їхнього боку.

До відома: інтерактивний сервіс «Пульс» працює цілодобово - у робочий час інформацію приймають фахівці ДФС, у неробочий час – інтерактивний автовідповідач. Заявники можуть надавати інформацію за телефоном 0-800-501-007, обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «4», або на електронну адресу: idd@sfs.gov.ua.

Tеми