Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Герцаївський район

Новини

29.07.2019 15:27

В рамках реалізації національного правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Герцаївське бюро правової допомоги інформує щодо реалізації права на вищу освіту та професійно-технічну освіту особами з інвалідністю. |  Повідомлення Герцаївського бюро правової допомоги

Для реалізації права на вищу освіту та професійно-технічну освіту особами з інвалідністю вищі навчальні заклади та професійно-технічні заклади зобов’язані створити їм необхідні умови для здобуття відповідної освіти.


�� Що таке інклюзивне навчання та як особі з особливими освітніми потребами отримати освіту у такий спосіб?

�� Якими є особливості інклюзивної освіти?

�� Як знайти та обрати інклюзивно-ресурсний центр (#ІРЦ)?


Про це - у буклеті "Освіта осіб з особливими освітніми потребами: інклюзивне навчання". Завантажити буклет можна за посиланням: http://bit.ly/2O91cn7


Цей буклет є шостим із серії з 10 буклетів, розроблених за підтримки проекту "Доступна та якісна правова допомога в Україні" з метою захисту законних прав та інтересів осіб з інвалідністю в Україні.


Вже найближчим часом всю серію буклетів буде надруковано та направлено до центрів з надання #БВПД для використання під час тематичних правопросвітницьких заходів та розповсюдження серед партнерських організацій, які опікуються питаннями захисту осіб з інвалідністю.


Виникли питання, за юридичною консультацією звертайтесь до відділу «Герцаївське бюро правової допомоги», яке розташоване за адресою: вул. Центральна, 14-А, м. Герца, телефон: (03740) 2-10-46.


Більше інформації за номером 0 800 213103(єдиний контакт-центр надання безоплатної правової допомоги).

Tеми