Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Герцаївський район

Новини

08.07.2019 11:26

Фіскали закликають платників та громадськість повідомляти про корупцію |  Повідомлення Головного управління ДФС у Чернівецькій області

Головне управління ДФС у Чернівецькій області звертає увагу, що інформацію про неправомірні дії або бездіяльність, факти корупції чи зловживання службовим становищем працівниками фіскального відомства необхідно надсилати на адресу відділу з питань запобігання та виявлення корупції (можливо анонімно): за телефонами: (0372) 54-56-14, 54-56-15; поштою: 58013, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану,200-А, каб. 431; на електронну адресу:cv.v25@sfs.gov.ua; у письмовому вигляді через працівників відділу з питань запобігання та виявлення корупції; під час особистого прийому громадян керівництвом ГУ ДФС у Чернівецькій області та начальником відділу з питань запобігання та виявлення корупції.

У фіскальному відомстві наголошують, що інформація викладена у повідомленні про корупцію, має стосуватись конкретного працівника Головного управління ДФС у Чернівецькій області та містити фактичні дані про корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення, інше порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», вчинене працівниками, які можуть бути перевірені.

Реквізитами повідомлення про корупцію можуть бути: прізвище, ім’я, по батькові особи, яка, імовірно, вчинила правопорушення або причетна до його вчинення, її місце роботи та посада; текст повідомлення, що містить конкретну інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», яка може бути перевірена та не містить припущень або опосередкованих висновків; прізвище, ім’я, по батькові, адреса та підпис особи, яка надіслала повідомлення, із зазначенням дати; у зверненні, поданому на електронні поштові скриньки, може бути вказано електронну поштову адресу, на яку викривачу може бути надіслано відповідь, або зазначено про інші засоби зв’язку з ним.

Також повідомлення про корупційні дії можна надсилати до Державної фіскальної служби України:

з використанням засобів поштового зв’язку, на адресу: Львівська площа, 8, м. Київ, 04053; через поштову скриньку, розміщену в холі адміністративної будівлі ДФС, за адресою: Львівська площа, 8, м. Київ; на електронну адресу post@sfs.gov.ua(крім звернень громадян та запитів на отримання публічної інформації); під час особистого прийому громадян керівництвом та посадовими особами ДФС (інформація про порядок запису на прийом та графік особистого прийому розмішується на офіційному вебпорталі ДФС); засобами телекомунікації через Контакт-центр Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (далі - Контакт-центр ДФС): за телефоном 0 800 501 007 та на електронну адресуidd@sfs.gov.ua; на електронну адресу Департаменту з питань запобігання та виявлення корупціїdpzk@sfs/gov.ua та через офіційний вебпортал ДФС; у письмовому вигляді через працівників Департаменту з питань запобігання та виявлення корупції; засобами телефонного зв’язку через працівників Департаменту з питань запобігання та виявлення корупції.


Tеми