Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Герцаївський район

Новини

20.06.2019 11:09

На засіданні колегії обговорили якість обслуговування громадян відповідно до єдиних стандартів  |  Повідомлення Пенсійного фонду

Приведення приміщень відділів обслуговування громадян відповідно до єдиних стандартів та якість надання послуг працівниками пенсійної служби  обговорили на засіданні колегії при начальнику Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

Зручні та комфортні умови для відвідувачів, дотримання корпоративного стилю при облаштуванні місць обслуговування  – головний критерій, яким керуються працівники установи при проведенні ремонтних робіт. Ремонт приміщень здійснюється відповідно до розробленого плану-графіку, який  щотижня контролюється керівництвом Головного управління.

Для фахівців, що здійснюють обслуговування у фронт-офісах, запроваджений дрес-код. З урахуванням нових стандартів спеціалістів фронт-офісів забезпечено уніфікованими бейджами та хустинками корпоративного зеленого кольору.

Крім того, колегія обговорила питання якості обслуговування громадян на віддалених робочих місцях в ОТГ.

– Ми маємо надавати максимально якісно послуги громадянам, які звертаються до нас на прийом, за потребою здійснювати виїзні прийоми чи оперативно надавати роз’яснення в режимі відеозв’язку. Людям потрібно роз’яснювати пенсійне законодавство. Також, разом із представниками територіальних громад удосконалювати роботу на місцях, вивчати попит на наші послуги, узгоджувати графіки прийому громадян, – зауважив під час засідання колегії начальник Головного управління Михайло Романів.

Пресслужба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Tеми