Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Герцаївський район

Новини

12.06.2019 16:29

За «лишні» квадратні метри платники Буковини сплатили до казни понад 16,7 млн. грн.  |  Повідомлення Головного управління ДФС у Чернівецькій області

Розповідає начальника фіскальної служби Буковини Віталій Шпак та зазначає, з початку 2019 року платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки спрямували до місцевих бюджетів на 5,8 млн. грн.. більше ніж у відповідному періоді минулого року.

Посадовець підкреслює, у структурі надходжень основну частку сплати за квадратні метри складає податок, сплачений юридичними особами - власниками об'єктів житлової нерухомості – 12,4 млн. грн. Решту – 4,3 млн. грн. податку сплатили фізичні особи, котрі є платниками цього податку.

Та пояснює, до 1 липня 2019 року повідомлення – рішення про суму нарахованого податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки отримають всі буковинці (крім юридичних осіб), котрі володіють «зайвими» квадратними метрами житлової площі. Відтак, протягом 60 календарних днів з дня отримання повідомлення-рішення від органу ДФС такі платники зобов'язані перерахувати суму податку на вказані у повідомленні реквізити.

Буковинцям слід знати, останній день сплати даних податків – 29 серпня 2019 року.

Враховуючи, що жителі області роблять свій особистий внесок в добробут громади запрошую з максимальною відповідальністю і сумлінням поставився до свого обов’язку та не залишати сплату податкового зобов’язання на останній день – наголошує очільник ДФС Буковини Віталій Шпак.

Tеми