Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Герцаївський район

Новини

08.02.2019 10:35

Учасниками «Дня відкритого спілкування» у фіскальній службі краю стали 65 буковинців  |  Повідомлення Головного управління ДФС у Чернівецькій області

Вчора, в рамках «Дня відкритого спілкування» одночасно у всіх територіальних відділеннях фіскального відомства краю проведено сеанси телефонного зв’язку «гаряча лінія». Головним меседжем заходу були нюанси деклараційної кампанії - 2019, зокрема говорили про терміни і способи подання декларацій, можливості електронних сервісів та отримання податкових знижок .

За їх підсумками - відмітив начальник Головного управління ДФС у Чернецькій області Віталій Шпак – створено ще один дискусійний та роз’яснювальний майданчик, оскільки такі заходи для бізнес – спільноти, окрім інших традиційних  (семінари, Інтернет - конференції, брифінги та зустрічі) будуть проводитися щомісячно. Абоненти «гарячої лінії» відзначали, доступність та дієвість такого способу комунікації з фіскалами.

Після проведення заходу, його організатори детально проаналізував усі «анкети абонентів» та визначили які питання найчастіше задавали буковинці і які відповідно потребують додаткового роз’яснення через ЗМІ та під час проведення зустрічей з буковинцями.

Усього на «гарячу лінію» до всіх територіальних управлінь впродовж сеансу надійшло 65 звінків – кожен отримав абонент отримав кваліфіковані роз’яснення. 

Фотоматеріали за посиланням: http://cv.sfs.gov.ua/media-ark/fotogalereya/inshi-zahodi/7444.html

Tеми