Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Герцаївський район

Новини

07.11.2018 11:03

Завдяки роботі з платниками з початку року до бюджету Пенсійного фонду в області надійшло близько двох мільярдів гривень |  Повідомлення Пенсійного фонду

З метою забезпечення стабільного надходження доходів до бюджету Пенсійного фонду України в області для своєчасної виплати пенсій громадянам області та захисту прав застрахованих осіб Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області спільно з Управлінням Держпраці в Чернівецькій області, Головним управлінням ДФС в Чернівецькій області, органами місцевої влади проводить інформаційно-роз’яснювальні заходи серед роботодавців області про необхідність дотримання вимог законодавства, зокрема, належного оформлення трудових відносин. Найманим працівникам надаються роз’яснення  щодо негативного впливу нелегальної зайнятості на набуття страхового стажу, необхідного для призначення соціальних та пенсійних виплат.

Проводиться постійна робота з платниками щодо сплати поточних зобов’язань та опрацювання сум заборгованості з платежів до бюджету Фонду у судовому порядку. У співпраці з територіальними органами Державної виконавчої служби та органами влади здійснюються заходи щодо стягнення заборгованості з боржників. В результаті до бюджету Пенсійного фонду України в області за січень-жовтень 2018 року надійшло власних доходів в сумі 1930,9 млн. грн., що на 453,4 млн. грн. (30,7%) більше, ніж за січень-жовтень 2017 року.

Власних доходів, адміністрування яких здійснює Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, мобілізовано в сумі 18 млн. грн., що на 1,8 млн. грн. (11,2%) більше надходжень відповідного періоду 2017 року.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Tеми