Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Герцаївський район

Новини

11.10.2018 15:21

Фіскали попереджають: суб’єкти господарювання, які порушують законодавство про працю, несуть відповідальність |  Повідомлення податкової інспекції

Фіскали попереджають: суб’єкти господарювання, які порушують законодавство про працю, несуть відповідальність

В Новоселицькому управлінні ГУ ДФС у Чернівецькій області повідомляють, що 5 вересня 2018 року Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження „Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення”. Згідно даного нормативного акту Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами влади спільно з органами місцевого самоврядування передбачається проведення комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

Протягом місяця, з дня прийняття вищезазначеного розпорядження, буде проведено інформаційно-роз'яснювальну кампанію щодо запланованих заходів і неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без належного оформлення з ними трудових відносин та передбачені згідно діючого законодавства штрафи.

Після закінчення зазначеного терміну, вищезазначеними службами будуть проведені перевірки щодо виявлення неоформлених найманих працівників, маскування трудових відносин під виглядом інших форм діяльності.

Наймані працівники можуть повідомити про факти порушень податкового законодавства з боку роботодавців на «гарячу лінію» ДФС за телефоном 0800-501-007.

Роботодавцям, які порушують законодавчі вимоги при нарахуванні заробітних плат, загрожують штрафи за такі порушення.

Так, за одного неоформленого працівника – штраф у розмірі 30 мінімальних зарплат, а це 111 690 гривень, а недопущення інспекторів до перевірки обійдеться вже у 100 мінімальних заробітних плат, а це - 372 300 гривень.

 

 

УВАГА!!!

 

Новоселицьке управління ГУ ДФС у Чернівецькій області повідомляє що 18 жовтня 2018 року з 11.00 до 13.00 проведе сеанс телефонного зв'язку “гаряча лінія” на тему: «Офіційне працевлаштування – захист соціальних інтересів громадян».  На запитання платників відповідатиме начальник Новоселицького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області Яна Габовда. Усі бажаючі можуть отримати інформацію, за номером „гарячої” телефонної лінії: 5-09-67.

 

  • Автор:Новоселицька ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області

Tеми