Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Герцаївський район

Новини

10.10.2018 14:51

МІСЦЕВІ БЮДЖЕТИ БУКОВИНИ ПОПОВНИЛИСЬ МАЙЖЕ НА 1,9 МІЛЬЯРДІВ ГРИВЕНЬ  |  Повідомлення Головного управління ДФС у Чернівецькій області

МІСЦЕВІ БЮДЖЕТИ БУКОВИНИ ПОПОВНИЛИСЬ

 МАЙЖЕ НА 1,9 МІЛЬЯРДІВ ГРИВЕНЬ

Про це повідомляють у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області та зазначають, що за січень-вересень нинішнього року до місцевих бюджетів надійшло 1896,1 млн. грн. Планові показники затверджені органами самоврядування виконано на 103,0 відсотків, у розпорядження місцевихгромад краю понад планові завдання надійшло 54,7 млн.грн.

Серед вагомих джерел, які наповнюють місцеві бюджети залишаються податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок, плата за землю та акцизний податок. Так, надходження з податку на доходи фізичних осіб склали 1210,5 млн. грн., що на 29,2 млн. грн. більше, доведеного завдання.

Наступним за рівнем надходжень став єдиний податок. «спрощенці» сплатили до бюджету майже 270 млн. грн., що на 12,6 млн. грн. більше планових показників.

Місцеві бюджети цьогоріч отримали 255,7 млн. грн. майнового податку, понад завдання надійшло 7,4 млн. грн. А це земельний податок та орендна плата за землю – 225,2 млн.грн., податок на майно відмінне від землi – 28,8 мон.грн. та податок на транспорт – 1,7 млн.грн.

Також суттєво наповнює місцеві бюджети акцизний збір з роздрібного продажу підакцизних товарів -  92,9 млн. грн..

Крім того місцеві бюджети від бізнесменів Буковини отримали за користування лісом, надрами й водою – 25,7 млн.грн., податку на прибуток – 19,6 млн. грн., за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами місцеві бюджети отримали 9,9 млн.грн.

У відомстві зауважують, незважаючи на позитивну динаміку, важливим фактором формування місцевого бюджету є реалізація комплексу заходів з легалізації трудової зайнятості буковинців, облік усіх земель та водних об’єктів, що використовуються у господарській діяльності,  а також процес детінізації обігу підакцизних товарів що позитивно позначиться на надходженнях до скарбниць територіальних громад.

Tеми