Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Герцаївський район

Новини

07.08.2018 09:55

Представники пенсійної та фіскальної служб обговорили шляхи співпраці щодо погашення заборгованості з ЄСВ |  Повідомлення Пенсійного фонду

За круглим столом представники Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області обговорили з керівним складом Головного управління Державної фіскальної служби в Чернівецькій області шляхи співпраці, спрямованої на надходження єдиного соціального внеску, погашення заборгованості зі сплати ЄСВ, в тому числі – фізичними особами-підприємцями, задля захисту прав застрахованих осіб.

 Не всі страхувальники своєчасно сплачують єдиний внесок, внаслідок чого значно скорочуються надходження доходів до бюджету Пенсійного фонду України, кошти  якого спрямовуються на здійснення пенсійних виплат. А найголовніше – працівникам таких недобросовісних роботодавців не зараховується страховий стаж, поки заборгованість не буде повністю погашена. Ми неодноразово проводили спільні наради з метою поглиблення співпраці. Важливо визначити перспективи погашення заборгованості із виплати ЄСВ та надалі співпрацювати в цьому напрямку з метою захисту законних прав та інтересів громадян, - зазначила під час круглого столу перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Ольга Кривуля.

Учасники заходу провели детальний аналіз переліку суб’єктів господарювання, у яких наявна заборгованість, та визначили шляхи співпраці пенсійної та фіскальної служб.

За результатами круглого столу окреслили подальший план дій щодо вирішення цього проблемного питання, розробили відповідні графіки з метою прискорення процесу погашення заборгованості з ЄСВ.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

  • Автор:Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Tеми