Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Герцаївський район

Новини

31.07.2018 17:05

Громади Новоселиччини, Хотинщини та Герцаївщини отримали понад 16 мільйонів гривень «земельних» доходів  |  Повідомлення податкової інспекції

За 6 місяців 2018 року власники та орендарі земельних ділянок Новоселиччини, Хотинщини та Герцаївщини сплатили до місцевих бюджетів 16056,4 тис. грн. плати за землю., що становить 13,1 відс загальної суми надходжень до місцевого бюджету.

За використання земельних ділянок юридичні особи внесли до місцевих бюджетів Новоселицького, Хотинського та Герцаївського районів плати за землю 7878,3 тис. грн.., або 89,6 відс. надходжень. Ще 8178,1 тис. грн. перерахували місцевим громадам фізичні особи - підприємці Новоселиччини, Хотинщини та Герцаївщини, в порівнянні до аналогічного періоду минулого року надходження по земельному податку з фізичних осіб збільшились на 1259,1 тис.грн. або на 18,2 відс.

 Плата за землю - це обов'язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності. Отримані кошти формують фінансову самостійність громад та спрямовуються органами місцевого самоврядування на вирішення соціально - економічних питань розвитку населених пунктів наших районів.

 Податківці запрошують власників землі та землекористувачів в законодавчо встановлені терміни сплатити земельний податок, адже порушення термінів сплати спричиняє застосування штрафних санкцій та нарахування пені.

Tеми