Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Герцаївський район

Новини

26.07.2018 15:17

26.07.2018 року, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», відбулася робоча зустріч заступника голови Герцаївської районної ради Танаса К.К з начальником Бюро правової допомоги Кондель Є.В.  |  Повідомлення Герцаївського бюро правової допомоги

Під час зустрічі сторони обмінялися думками щодо шляхів покращення доступу краян до безоплатної правової допомоги та надали свої пропозиції та обговорено можливості спільної роботи в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Сторони досягнули домовленостей щодо співпраці та визначили, що пріоритетним напрямком роботи системи БПД є переорієнтація з надання безоплатної правової допомоги фізичним особам на правову підтримку територіальним громадам з тим, аби кожен мешканець краю мав можливість вирішити свої проблеми у правовий спосіб. Для реалізації цієї мети важливою є співпраця та консолідація зусиль системи БПД та органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій та громад.


Tеми