Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Герцаївський район

Новини

26.07.2018 10:08

Офіційне працевлаштування сьогодні – запорука гідної пенсії в майбутньому |  Повідомлення Пенсійного фонду

Працівники Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області не випадково зявляються на ринках, інших місцях здійснення діяльності громадянами області. Головна мета таких відвідувань – роз’яснення громадянам важливості офіційного оформлення трудових відносин, донесення до свідомості кожного найманого працівника і роботодавця, що тільки за умов легальної зайнятості та сплати єдиного соціального внеску не менше мінімального розміру на місяць можливо набути необхідного страхового стажу для отримання соціальних і пенсійних виплат.

Активна інформаційно-роз’яснювальна кампанія, яку провадить пенсійна служба серед мешканців краю, пов’язана із законодавчими змінами, які збільшують вимоги до тривалості страхового стажу, необхідного для призначення пенсії. Зокрема, з 1 січня 2018 року по 31 грудня 2018 року право на призначення пенсії за віком після досягнення 60-тирічного віку, мають особи за наявності страхового стажу не менше 25 років. Кожного року кількість років, необхідних для призначення пенсії за віком у 60 років, буде збільшуватися на один рік, та з 1 січня 2028 року становитиме не менше 35 років.

Для зарахування фізичним особам-підприємцям повного місяця до страхового стажу необхідно сплачувати єдиний соціальний внесок в сумі, не меншій мінімального страхового внеску (на сьогодні це 819,06 грн.), а також не забути подати річну звітність про нарахування єдиного внеску до територіальних органів Головного управління Державної фіскальної служби в Чернівецькій області. При цьому обов’язок сплати єдиного соціального внеску не залежить від факту отримання чи неотримання доходу від підприємницької діяльності.

Наголошуємо, що період, за який наявна заборгованість з єдиного соціального внеску, не буде зарахованим до страхового стажу до повного погашення боргу.

Тож, шановні фізичні особи-підприємці та особи, які провадять незалежну професійну діяльність! Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області в черговий раз звертається до Вас із проханням не «красти» у самих себе страховий стаж та вчасно і у повному обсязі сплачувати зобовязання з єдиного соціального внеску.

 

 

Tеми