Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Герцаївський район

Новини

17.04.2018 09:59

За три місяці 2018 року Центрами обслуговування Новоселицької ОДПІ надано 3870 адміністративних послуг |  Повідомлення податкової інспекції

Реалізовуючи державну політику у сфері адміністрування податків, Новоселицька ОДПІ, з поміж виконання інших завдань, забезпечують та організовують надання адміністративних послуг відповідно до Закону України “Про адміністративні послуги” та в межах своїх повноважень. Як і будь-який орган виконавчої влади, ДФС є суб’єктом надання адміністративної послуги, як результату здійснення його діяльності, спрямованої на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов’язків фізичних або юридичних осіб у випадку звернення таких осіб  із заявами, відповідно до підстав та порядку, визначеному Законом.

Надання адміністративних послуг Новоселицькою ОДПІ здійснюється в 3-х центрах обслуговування платників (далі - ЦОП), які функціонують у  Герцаївському та Хотинському відділеннях Новоселицької ОДПІ.

Організацію роботи з обслуговування платників в ЦОП забезпечують 7 працівників ОДПІ.

Станом на 01.04.2018 року працівниками Новоселицької ОДПІ в центрах обслуговування платників надано 3870 адміністративних послуг.

Tеми