Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Герцаївський район

Новини

13.04.2018 15:54

Питання пенсійного забезпечення ветеранів розглянули на порядку денному пленуму обласної ради ветеранів |  Повідомлення Пенсійного фонду

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів взяв участь у роботі пленуму Чернівецької обласної ради організації ветеранів Чернівецької області.

Очільник пенсійної служби краю розповів про зміни в пенсійному забезпеченні, які набули чинності з 01 січня 2018 року, стан пенсійного забезпечення ветеранів війни та інших осіб, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Також повідомив про стан забезпечення проведення перерахунків пенсій військовослужбовцям.

М.Романів подякував за співпрацю щодо якісної організації роботи в консультпунктах, які діють при ветеранських організаціях. Крім того, відмітив колосальну роботу ветеранського активу у сприянні органам Фонду в області з приводу організації діяльності віддалених робочих місць фахівців пенсійної служби та консультпунктів в новостворених територіальних громадах. Відмітив позитивні результати спільних інформаційно-роз’яснювальних заходів серед жителів краю стосовно легалізації зайнятості та впливу заробітної плати на майбутнє пенсійне забезпечення.

Запевнив присутніх, що фахівці Головного управління особливо відповідально ставляться до виконання своїх обов’язків перед ветеранськими організаціями і задоволення потреб ветеранів. В сервісних центрах створено належні умови для забезпечення якісного надання послуг цій категорії громадян.

Крім того, на пленумі досягнуто домовленості про подальшу співпрацю між Головним управлінням та ветеранськими організаціями щодо наближення послуг до жителів новостворених об’єднаних територіальних громад.

  • Автор:Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Tеми