Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Герцаївський район

Новини

10.04.2018 16:52

Майже 48 мільйонів гривень ПДФО надійшло до бюджету з легальних доходів платників Новоселицької ОДПІ  |  Повідомлення податкової інспекції

З початку 2018 року з легальних доходів мешканців Новоселицької ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області до бюджетів усіх рівнів сплачено  47319,9 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб. Це на 11238,4  тис. гривень або на 31,1 відсотки більше проти відповідного періоду минулого року.

До державного бюджету відповідно до розподілу коштів надійшло 11830,5 тис. гривень ПДФО, бюджети місцевих громад отримали 35489,4 тис. гривень цього податку.

На думку провідних фахівців Новоселицької ОДПІ Головного управління ДФС у Чернівецькій області сума мобілізованого в області ПДФО наочно свідчить про дотримання переважною більшістю працедавців гарантій в оплаті праці найманих працівників, а також про ефективне адміністрування податкових платежів  фахівцями ДФС.

Водночас у представництві фіскальної служби нагадують, що до 1 травня 2018 року триває кампанія декларування доходів, отриманих у минулому році. Тому декларантів, котрі торік отримали доходи, з яких не сплачено ПДФО та військовий збір, чекають у Центрах обслуговування платників для роз‘яснення питань, пов‘язаних з процесом заповнення та подачі декларацій.

Tеми