Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Герцаївський район

Новини

06.03.2018 15:58

Робота Центрів обслуговування платників Новоселицької ОДПІ у святкові та вихідні дні у березні 2018 року  |  Повідомлення податкової інспекції

Новоселицька ОДПІ ГУ ДФС в Чернівецькій області повідомляє, що для зручності платників та створення комфортних умов при поданні податкової звітності Центри обслуговування платників (ЦОП) у святкові та вихідні дні у березні 2018 року працюватимуть за таким графіком:

- 03 березня 2018 року робочий день до 16 год. 45 хв.;

- 07 березня 2018 року робочий день до 17 год. 00 хв.;

- 08, 09 березня 2018 року вихідні дні;

- 10 березня 2018 року - робочий день у режимі чергування (за необхідності із залученням спеціалістів відповідних структурних підрозділів) до 13 год. 00 хв.

За два місяці 2018 року в Центрах обслуговування платників Новоселицької ОДПІ надано понад 2,5 тисяч адміністративних послуг

Для зручності платників податків в Новоселицькій ОДПІ функціонують три Центри обслуговування платників, а саме:

-   Центр обслуговування платників (центральний офіс): м. Новоселиця, вул.. Центральна,108;

- Центр обслуговування платників Герцаївського відділення: м. Герца, вул.. Центральна,41;

- Центр обслуговування платників Хотинського відділення: м. Хотин, вул.. Свято-Покровська,11а.

Фахівці вищезначених Центрів надають адміністративні, консультаційні та інформаційні послуги, здійснюють прийом звітності та вхідної кореспонденції. В Центрах можна отримати 17 видів безоплатних адміністративних послуг.

У січні-лютому 2018 року фахівцями Центрів обслуговування платників надано 2585 адміністративних послуг.

За цей період видано 1714 карток платника податків та внесено до паспорта громадянина України дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Також, видано 195 відомостей з Держреєстру фізосіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків, зареєстровано 52 розрахункові книжки та 135 книг обліку розрахункових операцій, зареєстровано 24 реєстратори розрахункових операцій, надано 131 витяг з реєстру платників єдиного податку та 110 громадян зареєстровано підприємцями-«спрощенцями». Крім цього, податківцями зареєстровано 150 книги обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платників єдиного податку.

Звертаємо увагу, що в рамках проведення кампанії декларування доходів в «Електронному кабінеті» реалізовано можливість сформувати фізичними особами запити для отримання відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізосіб-платників податків та отримати відповіді на такі запити.

В «Електронному кабінеті платника» також є можливість підготувати, заповнити та надіслати в електронному вигляді до податкової інспекції декларацію про майновий стан і доходи. Граничний термін подання такої  декларації  - 2 травня 2018 року.

Tеми