Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Герцаївський район

Новини

08.09.2017 10:29

Пенсійники Буковини обговорили стан наближення послуг до краян на рівні територіальних громад |  Повідомлення Пенсійного фонду

Пенсійники Буковини обговорили стан наближення послуг до краян на рівні територіальних громад

 

Шляхи реалізації завдань щодо надання послуг громадянам з питань пенсійного забезпечення на рівні територіальних громад обговорили під час обласної наради, що відбулася в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

– На сьогодні в дванадцяти об’єднаних територіальних громадах Буковини на базі створених ними умов обладнано віддалені робочі місця працівників Пенсійного фонду, за допомогою яких фахівці пенсійної служби здійснюють прийоми громадян з роз’яснення та вирішення найрізноманітніших питань пенсійного забезпечення. Уже сьогодні жителі громад, без необхідності виїзду до районного центру, отримують необхідні консультативні послуги. Наступне наше завдання – спільно з представниками громад поінформувати краян про послуги, що надають фахівці пенсійної служби на віддалених робочих місцях, – зауважив начальник Головного управління Михайло Романів.

Під час наради обговорили перспективи створення нових об’єднаних територіальних громад та важливість облаштування робочого місця в новостворених громадах. Окреслили завдання із взаємодії пенсійної служби з представниками органів влади та місцевого самоврядування щодо сприяння краянам в реалізації права на пенсійне забезпечення, захист прав застрахованих осіб.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

  • Автор:Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області