Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Герцаївський район

Новини

08.08.2017 16:25

Вже є випадки призупинення реєстрації податкових накладних  |  Повідомлення податкової інспекції

Як повідомили в Новоселицькій ОДПІ, з початку дії системи блокування податкових накладних вже призупинено реєстрацію податкових накладних, кільком суб’єктам підприємницької діяльності.

Умови роботи нового механізму, дозволяють автоматично аналізувати податкову накладну на наявність ризиків, та виключають будь-який фактор «ручного» втручання. Система не лише бачить потенційні порушення, а й унеможливлює безпідставне формування податкового кредиту, навіть до моменту подання податкової декларації з ПДВ.

Цей механізм нерозривно пов'язаний з автоматичним відшкодуванням ПДВ. Якщо держава погоджується автоматично відшкодовувати ПДВ тільки на підставі зареєстрованої накладної, то вона має бути впевнена, що це справжній, а не фіктивний ПДВ.

         Позитив від впровадження системи є, але існують і недоліки. Є випадки, що система призупинення спрацьовує і під час реєстрації накладних підприємствами реального сектору економіки.

Враховуючи, що податківці зацікавлені в стабільній роботі бізнесу, який чесно працює,  завжди допоможуть сформувати весь пакет документів, які необхідно надати для розблокування накладних.

Важливим є те, що одного разу підтвердивши ті чи інші операції, які здійснює підприємство, йому більше не доведеться стикатись з призупиненням податкових накладних, адже інформація про характерні йому операції зберігатиметься в системі.

Щоб бізнес міг оперативно вирішити питання призупинення реєстрації накладних  в Новоселицькій ОДПІ проводяться тренінги для платників податків.