Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Герцаївський район

Новини

01.08.2017 11:42

НОВОСЕЛИЦЬКА ОДПІ ПРОСИТЬ ПРАЦІВНИКІВ КОНТРОЛЮВАТИ СВІЙ СТРАХОВИЙ СТАЖ |  Повідомлення податкової інспекції

Як ноголошують у Новоселицькій ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецький області, важливим питанням сьогодення для українців є наявність страхового стажу у найманого працівника. А це можливо лише при отриманні легальної заробітної плати та оформлення трудових відносин відповідно вимог чинного законодавства.
         Страховий стаж – це ключова категорія, необхідна для призначення та розрахунку розміру соціальних виплат громадянам.


         Страховий стаж обчислюється за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку відомостей про застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, що ведуть органи Пенсійного фонду України.


        Слід пам’ятати, що страховий стаж – період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачуються страхові внески (нею, роботодавцем) на страхування в сумі не менше мінімального.


      
З 01 січня 2000 року, якщо відомості в Державному реєстрі загальнообов’язкового державного соціального страхування відсутні, стаж не зараховується навіть за наявності записів у трудовій книжці. Тому, якщо виникають сумніви щодо легальності отриманої заробітної плати та відрахувань єдиного внеску потрібно звертатись до органів Пенсійного фонду для отримання наявної інформації в своїй обліковій картці застрахованої особи.


       Фіскали попереджують, що за порушення законодавства про працю ст. 265 КЗпП передбачено фінансову відповідальність.


       Так, юридичні та фізичні особи – підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати ( у 2017р. – 96 000 грн), встановленої законом на момент виявлення порушення за кожного працівника, стосовно якого скоєно порушення у разі:


- фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту);


- оформлення працівника на неповний робочий час у разі виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві;


- виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування та податків.

         Податківці просять працівників контролювати свій страховий стаж  та у разі використання вашої праці з порушеннями законодавства повідомляти Новоселицьку ОДПІ.