Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Герцаївський район

Новини

27.07.2017 10:36

Увага! Змінено телефон антикорупційного «Сервісу Пульс»сервіс Пульс" Державної фіскальної служби України - 0800-501-007 |  Повідомлення податкової інспекції

У Головному фіскальному відомстві Буковини інформують, що за телефоном "Сервісу Пульс"  Державної фіскальної служби України 0800-501-007 обравши на інтерактивному голосовому відповідачі (напрямок "4") та електронну адресу idd@sfs.gov.ua кожен буковинець має можливість цілодобово повідомляти щодо неправомірних дій або бездіяльності, можливих корупційних правопорушень у сфері службової діяльності з боку конкретних посадових осіб структурних підрозділів ДФС та її територіальних органів

Відтак, у І півріччі 2017 року на розгляд до територіальних органів фіскальної служби області з використанням вищезгаданого сервісу від платників податків Чернівеччини надійшло всього 1 зверненння. За аналогічний період минулого року таких звернень було - 6.

В цілому, така незначна кількість звернень цього річ на сервіс «Пульс» і відсутність інформування про корупційні ризики та скарги на системні проблеми в організації роботи чи обслуговування загалом свідчить про досить злагоджену діяльність територіальних органів ДФС - відзначають у службі.

Для всіх охочих висловити свою думку чи знайти відповідь на суперечливі питання, повідомляємо, що інтерактивний сервіс «Пульс» працює цілодобово 24/7 .

Вартість дзвінків зі стаціонарних телефонів безкоштовна, з мобільних телефонів – оплата дзвінків здійснюється за тарифами оператора мобільного зв’язку (або за наявним механізмом call-back – вартість послуг безкоштовна).