Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Герцаївський район

Новини

21.11.2016 16:59

В с.Молниця відбувся турнір закриття футбольного сезону 2016 року та нагородження призерів Чемпіонату Герцаївського району з футболу  |  Різне

20 листопада в с. Молниця відбувся турнір закриття футбольного сезону 2016 року та нагородження призерів Чемпіонату Герцаївського району з футболу 2016 року. Змагання проводилися в рамках всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції щодо формування відповідального ставлення молоді до свого здоров´я – «Відповідальність починається з мене». Чемпіоном Герцаївського району став – ФК Годинівка, срібним призером  – ФК Герца, а брозу здобула ФК Великосілля.

    У фінальній грі турніру закриття футбольного сезону 2016 року зустрілися команди ФК Острицяі ФК Мольниця. У цікавій і насиченій моментами грі перемогу тільки по серії пенальті здобула команда ФК Остриця, яка  виграла футбольну лотерею з рахунком 7:6.                     

    ФК Мольниця виглядала по грі основного часу кращою та забила першою, а вже на останніх хвилинах матчу ФК Остриця зрівняла рахунок 1:1. Церемонію нагородження провели представник відділу освіти, молоді та спорту – Міну Павалакі, Голова Герцаївської районної ради - Валентин Якобан та голова федерації футболу Герцаївського району – Костянтин Кришмару, які вручили командам кубки, медалі та Почесні грамоти райдержадміністрації. Також організатори нагородили медалями та пам’ятними сувенірами найкращих гравців та тренерів футбольного сезону 2016 року. 

   Окремо нагородила чемпіонів району Годинівська сільська рада в особі голови Ботлунга В.В., який вручив своїй команді нову футбольну форму для участі у футбольному сезоні 2017 року. 

Tеми