Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Герцаївський район

Новини

17.07.2015 11:38

В районі відбулось відкриття новозбудованого сучасного центру зайнятості |  Заходи

          16 липня за участю Голови державної служби зайнятості України  Ярослава Кашуби, першого заступника голови обласної державної адміністрації Володимира Куліша, Генерального консула Румунії у м.Чернівцях Елеонори Молдован, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Герцаївського району  відбулися урочистості з нагоди відкриття Герцаївського районного центру зайнятості.

            Герцаївський центр зайнятості один із найсучасніших центрів зайнятості України, до цього часу приміщення орендувались. Будівництво центру зайнятості розпочалося у 2011 році на виконання Програми створення робочими органами виконавчої дирекції Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття умов прийому та обслуговування громадян та роботодавців на 2004-2014 роки.

              Під час огляду приміщення центру зайнятості гості відзначили, що центр укомплектований усіма необхідними засобами як для роботи фахівців, так і для якісного та оперативного надання послуг. Зокрема, просторі зали для безробітних та роботодавців дозволяють залучити більшу кількість клієнтів та розширюють можливості центру. Комп’ютерний клас, обладнаний сучасною технікою із підключенням до швидкісного Інтернету, дає можливість людям, які за своїми кваліфікаційним рівнем не є конкурентними на ринку праці, пройти курси комп’ютерної грамотності, молоді – пройти профдіагностику, щоб підібрати професії відповідно до своїх здібностей.

              Голова Державної служби зайнятості України відзначив, що сьогодні служба зайнятості в більшості людей асоціюється з виплатою допомоги по безробіттю, але реформуючи систему ми змінюємо її функціональне призначення, а це створення науково ділових центрівв яких навчатимуть ведення підприємницької діяльностістартапів – видача одноразової допомоги на започаткування власної справи та піврічний супровід підприємців початківців.

Tеми