Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Герцаївський район

Новини

22.08.2014 11:49

Привітання голови районної ради з нагоди Дня незалежності України. |  Привітання

            Шановні мешканці Герцаївського району!
 З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України прийміть найсердечніше  вітання і побажання .
           Від щирого серця й від усієї душі зичу здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України.
           Це свято  навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувавши нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпили їх вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.
Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!
Сьогодні  ми вшановуємо найбільше творіння української нації – незалежну і вільну Українську державу.  Звичайно, кожне покоління має свою плату за незалежність.
           Хочу, щоб ми всі пам’ятали, що Україну будує кожен з нас, якою б мовою він не розмовляв, до якого б храму не ходив, яким би  політичним поглядам не симпатизував. В усіх нас одна доля й одна Україна! Головне – бути єдиними
           Наша держава молода, але вона втілила в собі традиції древньої Київської Русі, віковічну боротьбу Українського народу за свободу і право бути господарем на власній землі.
           Патріотизм наших громадян , небайдужість й активна життєва позиція, чесна і наполеглива повсякденна праця – це запорука щасливого майбутнього наших сімей, родин, сіл та міста району та  цілої України.
           З Днем Незалежності України!
           Слава Україні!


Tеми