Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Герцаївський район

Новини

16.12.2011 09:20

Поздоровлення голови районної ради І.М. Чорнея з нагоди Дня працівників суду.  |  Привітання

        Шановні працівники суду
З нагоди професійного свята — Дня працівників суду прийміть найщиріші привітання і побажання добра, міцного здоров’я, благополуччя і злагоди!
Перетворення України в дійсно правову державу, в якій гарантується ефективне судочинство, справедливий розгляд справ незалежним, компетентним і неупередженим судом, можливе за умови плідної співпраці і розвитку конституційного партнерства Уряду із законодавчою і судовою гілками влади, впровадження європейських стандартів незалежності суддів.
Саме тому в Україні найактуальнішим питанням є здійснення судової реформи з метою удосконалення системи судоустрою, створення функціонально та фактично незалежного правосуддя, забезпечення вільного доступу кожного громадянина до суду.
Упевненний ,  що саме таким шляхом можна підвищити авторитет судової влади, забезпечити верховенство права, належний захист прав і свобод людини та інтересів держави.
Бажаю всім суддям району , працівникам апарату суду професійної наснаги і нових досягнень. Щиро зичу міцного здоров’я, великого людського щастя Вам і Вашим родинам.

Tеми