Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Герцаївський район

Новини

30.08.2011 14:13

Герцаївщина відзначила 20-у річницю Незалежності України. |  Святкові заходи

На честь Дня Незалежності України на центральному стадіоні міста Герца відбулося районне свято. Голова Герцаївької районної ради Іван ЧОРНЕЙ взяв участь і виступив на урочистих зборах з нагоди 20-ї річниці Незалежності України та нагородив спільними грамотами райдержадміністрації та райради почесних мешкаців м. Герца, які зробили вагомий внесок у розбудову та збагачення краю.

У рамках урочистої програми кожний населений пункт представив свою виставку-презентацію народного господарства, мистецтва, харчової промисловості, тощо. Розмаїті вишиванки, запашні калачі, дерев’яні різьблені вироби, художні картини та багато іншого, милувало око кожного відвідувача. Сільські голови з представниками населених пунктів цікаво представляли свою виставку пригощаючи смачними випічками та різноманітними наливками домашнього виробництва. Можна було скуштувати всього і вдосталь.

Кожний заклад культури демонстрував свої таланти у мистецтві. Народні музики, духовий оркестр, солісти, танцювальні колективи дарували глядачам веселі і неповторні хвилини свята.

Фотосесія

Tеми