Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Тарашанська сільська рада

Новини

30.09.2010 12:02

У країну творчості та мистецтва  |  Культура

Гарно вдягнені гуртківці Глибоцького будинку творчості дітей та юнацтва співами, танцями, театральною виставою вітали присутніх у кінотеатрі „Буковина”. Виступили вокальний ансамбль „Дзвіночок” (кер. О.Юркевич), вихованці хореографічного гуртка (кер. З.Лютик), солістка Маргарита Команюк (Димківський НВК), Марина Лютик (Карапчівський ліцей), учасники хореографічного колективу на базі Багринівської ЗОШ (кер. І.Корня). Музичний сувенір подарувала учениця Тереблеченської ЗОШ Таїсія Стругарь, гуртківці лялькового театру БТДЮ на базі Тарашанської ЗОШ (кер. Н.Руснак) запропонували веселу виставу.
Як мовила у вітальному слові заступник з навчально-виховної роботи Глибоцької ЗОШ Ірина Крючко, БТДЮ — будинок, у якому здійснюються дитячі мрії. Справді, тут навчать, за вибором, і гачком в’язати, і моделювати, в шахи грати. Свідченням чого є виставки декоративно-прикладного мистецтва та технічної творчості, які милують око жителів Глибоччини на різних святах.
У 2010—2011 рр. працюватимуть 82 гуртки, у яких займатимуться 1200 вихованців на базі шкіл району та Глибоки за напрямками: екологічний, художній, технічний, декоративно-прикладний.