Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Тарашанська сільська рада

Новини

14.09.2010 10:46

Ольга Гоян: „Своїм виборцям я можу нині чесно подивитись у вічі”  |  Політика

— Зазвичай, при завершенні депутатських повноважень прийнято аналізувати свою діяльність, робити відповідні висновки з неї. Тож, що можете сказати з цього приводу, Ольго Аурелівно?
— Мабуть, без перебільшення, зазначу те, що постійно відчувала особливу відповідальність, мала велике задоволення від того, що роблю для людей, як депутат, ані на крок не відступаючи від обіцянок і зобов’язань перед виборцями. Власне, це сповна притаманне і нашій політичній силі. А допомагала мені у депутатській діяльності, як і загалом у житті, самодисципліна і самоорганізованість, впорядкованість думки та врівноваженість душі.
Щодо деякої конкретики, то я входила до складу комісії від фракції БЮТ, яка визначала включення об’єктів для фінансування. Можу з упевненістю сказати, що практично відстояла кожен такий об’єкт капітального будівництва стосовно нашого району. За моєю ініціативою, зокрема, було додатково включено до списку фінансування і проект будівництва лікарської амбулаторії сімейного типу на суму 1 млн. 900 тис. грн. у Луковиці. До речі, даний об’єкт незабаром введуть в експлуатацію. За моїм сприянням також у цьому ж селі відкрито спеціальну касу із збирання коштів за спожитий газ.
Варто навести і той приклад, що за минулі 4 роки мною подано 40 депутатських запитів і звернень до різних організацій та установ області. Гадаю, найпомітнішими з них стали ті, що сприяли нагальному вирішенню питань газифікації Глибоцького району, передусім нашого селища.
Із різними питаннями звертались до мене, як депутата, найчастіше мешканці сіл Димки, Валя Кузьмина, Чагра, Волоки, Тарашан, а також Глибоки. Приємно, що переважно мені вдалося позитивно вирішити всі ці питання. Сюди б додала і кілька вирішених проблем, що стосувались Грушівки та Молодії. Зрозуміло, це лише частина того, що було зроблено мною за минулу каденцію.
— Відомо, що Ви неодноразово брали участь у благодійних акціях, передусім тих, де йшлося про допомогу інвалідам, соціально малозахищеним людям.
— Так, тут я справді намагалась якомога повніше сприяти даній категорії населення. І найперше у наданні матеріальної допомоги дітям-інвалідам та дітям-сиротам. Із цією метою і сама не раз організовувала благодійні акції, котрі підтримував цілий ряд колег-депутатів. Скажімо, завдяки цьому було вручено два комп’ютери дітям-інвалідам з Тереблече та Глибоки. Щоразу у дні свят такі ж діти отримували від нас, депутатів, різні подарунки.
Не обходила увагою я й організацію та проведення багатьох творчих і професійних конкурсів, фестивалів. Приміром, „Міні-міс Глибока”, де впродовж трьох років була головою журі, а також виступала одним із спонсорів. Доволі активно брала участь і в здійсненні програми „Власний дім”.
— Ви входите в обласній раді до депутатської фракції БЮТ. Будь ласка, наведіть кілька штрихів цієї сторони роботи.
— Якщо коротко, то саме нашою фракцією була ініційована програма „Дорога”, що передбачала збільшення фінансування на облаштування асфальтових доріг, котрі з’єднують населені пункти області.
Водночас, за підтримки фракції БЮТ прийнято і програму, спрямовану на збільшення кредитування житлового молодіжного будівництва, затверджено положення про отримання кредитів Чернівецькому обласному фонду підтримки індивідуального будівництва житла на селі. За активним сприянням і підтримкою фракції бютівців проводилась акція „Розвиток медицини краю — турбота кожного буковинця”, ми виступили і на захист, насамперед, малозабезпечених верств населення області у питанні відновлення взаєморозрахунків погашення комунальних платежів за рахунок власних заощаджень часів колишнього СРСР. Доповню, що пріоритетним напрямком роботи депутатської фракції БЮТ у 2007—2008 роках було і дальше посилення соціально-економічного та культурного розвитку Буковини, при цьому неодмінного сприяння розвитку малого підприємництва та ряд інших питань.
Підсумовуючи свою депутатську діяльність, відзначу, що робила все можливе, аби могла ділом відповісти на довіру, чесно дивитись виборцям у вічі.
— Отож, з огляду на сутність сказаного, чи не маєте намір знову балотуватись кандидатом у депутати облради?
— Знаєте, то вже тема іншої розмови, а коли настане час, сподіваюсь, і поговоримо про неї.
  • Автор:Вів розмову Василь Гейніш.