Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Тарашанська сільська рада

Новини

06.09.2010 16:17

Продукція з Тарашан йде в Європу |  Різне

підприємства Дмитра Олексіва з’ясувалось, що на ньому працює 135—140 чоловік, в основному жителі Глибоцького району. До місця роботи їх безкоштовно везуть транспортом підприємства. Проте, середня заробітна плата тут не з високих — на одного робітника припадає тисяча гривень на місяць.
— Щоправда, — додає Дмитро Михайлович, — дещо раніше за рахунок підприємця робітникам надавали безплатні обіди. Тепер же через кризову фінансову ситуацію у світі, що торкнулась і нас, такої можливості поки що немає. Наразі пропонуємо працюючим тільки чашку чаю або  кави.
ПП „Бурак” використовує сировину, котру постачають Чернівецький, Хотинський і Сокирянський державні лісгоспи. Головними ж покупцями готової продукції є підприємства Туреччини, Німеччини, Румунії, Польщі, а також Італії та Данії. Лише незначну кількість шпону закупляють виробники меблевої продукції України.
— Наше підприємство, — сказав далі Дмитро Олексів, — продовжує будівництво приміщення, де плануємо виготовляти клеєну фанеру, ламелей і гнутоклеєні деталі. Сюди буде вкладено ще майже 1 мільйон доларів інвестицій, що дасть можливість додатково створити сто робочих місць.
Оскільки ПП „Бурак” розташоване на території Глибоччини, то, звісно, воно й сплачує податки до бюджету району. Зокрема, як повідомили у державній податковій інспекції у Глибоцькому районі, сума платежів за перше півріччя ц. р. в бюджет району становить 473 тис. грн.
  • Автор:Василь ГЕЙНІШ
  • Джерело: Редакція газети "Новий день"