Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Тарашанська сільська рада

Новини

06.09.2010 12:06

Тепер і Чернівці мають об’їзну дорогу  |  Різне

За традицією, її відкриттю передувала урочиста частина, на яку зібрались керівництво області, міста й Глибоцького району, представники трудових колективів, а також учні Коровійської ЗОШ. Адже з цього села і розпочинається об’їзна частина дороги навколо міста. Із коротким вступним словом до присутніх звернувся голова облдержадміністрації Михайло Папієв. Відтак із привітанням виступив віце-прем’єр Уряду України Віктор Тихонов. Він, зокрема, відзначив важливість об’їзної, що дасть можливість не тільки розвантажити Чернівці від напливу транспорту, передусім важких вантажівок, а й сприятиме поліпшенню екологічної і економічної ситуації в місті. Він подякував Президенту України Віктору Януковичу за підтримку у фінансуванні завершальних робіт на дорозі (повна її вартість 160 млн. грн.), а також будівельникам, у першу чергу ВАТ „Автомагістраль — Південь” (м. Одеса), за  сумлінну і високоякісну працю у дотриманні найновіших технологій при будівництві.
Слово надали і голові Держслужби автомобільних доріг України Володимиру Димишкану, який теж тепло привітав усіх присутніх із урочистою подією, що символічно співпала ще із одним святом — Днем знань.
Великій групі будівельників, котрі споруджували об’їзну дорогу, вручили нагороди та матеріальне заохочення від Уряду та Держслужби автомобільних доріг України. А завершилось дійство урочистим перерізанням стрічки й освяченням в’їзду на нову об’їзну дорогу.
  • Автор:Василь ГЕЙНІШ
  • Джерело: Редакція газети "Новий день"