Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Тарашанська сільська рада

Новини

24.02.2010 16:07

Аби не було штрафів — дотримуйтесь правил |  Законність і правопорядок

Відділення ДАІ з обслуговування адміністративної території Глибоцького району і надалі впроваджує в дію законодавчі зміни у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, що були прийняті 24.09.2008 року Верховною Радою України та погоджені Президентом. Значне збільшення суми штрафів декого лякає і обурює, проте дає свої позитивні результати в зниженні рівня аварійності, зокрема й на Глибоччині.  
Так, з 1 січня по 17 лютого 2010 року інспек-торами дорожньо-патрульної служби було виявлено та припинено понад 400 порушень правил руху:
З них: 20 водіїв притягнуто до адміністра-тивної відповідальності за керування у нетверезому стані та 280 водіїв притягнуто до адміністративної відповідальності за грубі порушення правил дорожнього руху.
За прийнятими рішеннями Глибоцьким районним судом щодо водіїв, які керували транспортними засобами у нетверезому стані, трьох позбавлено права керування усіма видами транспорту, чотирьом особам винесено постанови про адміністративний арешт, а решта водіїв оштрафовані.
Відділенням ДАІ з обслуговування адміністра-тивної території Глибоцького району внаслідок проведеної роботи до державного бюджету України переказано коштів за порушення правил дорожнього руху в сумі 62400 гривень.
Водночас нами направлено до виконання винесені постанови про порушення ПДР у ДВС Глибоцького району для стягнення подвійного розміру штрафу з водіїв, які несвоєчасно сплатили штрафи.