Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Тарашанська сільська рада

Новини

24.02.2010 15:27

Диво, ім’я якому Олімпійські ігри |  Здоров'я та спорт

Завдяки мережі Інтернету з ними постійно підтримує зв’язок їх колишній однокласник, а наш фотокореспондент Петро Митранюк. І ось що днями Жанна та Сергій розповіли:
— Сталось так, що ми всією сім’єю, а це ще й сини Андрій та Вадим, ввійшли до чисельного складу волонтерів, які добровільно допо-магають у багатьох заходах підготовки та проведення Ігор. А от на урочисте відкриття Олімпіади, на жаль, потрапити не вдалось, адже квитки на закриту арену, де відбувалось урочисте дійство, вартували надто дорого: від 800 до 10000 доларів.
Зате 15 лютого Сергій побував в Українському народному домі, в якому проходив бал-прийом за участю екс-голови Міжнародного олімпійського комітету легендарного Хуана  Антоніо Самаранча, багатьох керівників національних олімпійських комітетів, видатних спортсменів. Їх вітали міністр спорту та молоді України Сергій Павленко, голова Олімпійського комітету України Сергій Бубка, поважні представники нашої та інших держав. Звісно, для Сергія Лупуляка (його дружина до півночі ліпила вареники для гостей балу), то була пам’ятна і незабутня зустріч з такими високими чинами, а ще запам’ятаються відвідини кількох змагань. Власне, як додали глибочани, вся Олімпіада для них, то є справжнє диво, неперевершене почуття причетності до цієї великої світової події в історії зимового спорту.